Rezultate te kerkimit per termin: +Kodeve

Total: 1081
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.252Z

Komisioni i veprimtarisë prodhuese “ok” tre kodeve

Komisioni parlamentar për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin ka kaluar sot tre kodet të cilat kërkojnë 3/5 e votave në Parlament.   Në mbledhjen e sotme të komisionit të dyja palët kanë votuar me konsensus tre kodet, si ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.670Z

Kriset marrëveshja PD-PS, shtyhet miratimi i kodeve

Nga mbledhjet e konferencës së kryetarëve Konferenca e Kryetarëve kalon kalendarin vetëm me votat e maxhorancës. Kriset marrëveshja midis maxhorancës dhe opozitës për miratimin e ligjeve që kërkojnë 84 vota në Parlament. Kalendari i punimeve trejavore të Kuvendit është miratuar pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.285Z

Kreu i KZAZ 11: E vërteta e kodeve të pesta

Gjatë numërimit të votave në Njësinë Nr.5 Kryetari i KZAZ-së Nr. 55 në Laprakë, Ramë Oruçi, sqaron pamundësinë e manipulimit të kodit të pestë të kutisë së votimit duke treguar katër fazat e regjistrimit të tij gjatë procesit të administrimit të kutisë së votimit. Ju keni n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.187Z

Prokurorët, takime për ndryshimin e kodeve

07/11/2011  Mbledhje në disa prokurori, përfaqësuesit e akuzës i japin rekomandime Ina Ramës për ndryshimet Kërkohen ndryshime në 16 nene, avokatët dhe masat e dënimit për disa kategori më të këshillueshmet TIRANE-Debati lidhur me ndryshimet në disa nene të Kodit Penal dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.818Z

Meta Per 6 vite me radhe LSI ka qene nen presionin antidemokratik te Kodeve

Per gjashte vjet anetaret dhe simpatizantet tane kane qene ne nje presion te vazhdueshem anti-demokratik per shkak te zgjedhjeve dhe kodeve anti-LSI. Kjo ka qene deklarata e Metes per tee percaktuar presionin ne te cilin ndodhej LSI. Sipas tij vullneti per te punuar dhe per te respektuar kushtet e g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.842Z

Telefonia, Kosovë-Shqipëri me prefiks të përbashkët, +355

Prishtinë- Parlamenti i Kosovës i ka dhënë zgjidhje rrëmujës të kodeve telefonike që operonin në territorin e vendit, duke miratuar me shumicë votash një kod të vetëm që është kodi i Shqipërisë +335.Është shqyrtuar kështu sot projekt-rezoluta lidhur me përdorimin e tre kodeve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.841Z

Kosovë: Të përdoret kodi telefonik shqiptar

PRISHTINE- Kuvendi i Kosovës me shumicë votash ka miratuar projekt-rezolutën lidhur me përdorimin e tri kodeve të huaja telefonike në Kosovë. Rezoluta parasheh që Kosovës në rast të mosmarrjes së kodit të vet telefonik,  ti lejohet të shfrytëzojë kodin telefonik të Shqipërisë +35

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama