Rezultate te kerkimit per termin: +Kodovjat

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.952Z

V E N D I M PËR MIRATIMIN E LISTËS PËRFUNDIMTARE TË PRONAVE, PYJE DHE KULLOTA, QË DO TË TRANSFEROHEN NË PRONËSI TË NJËSISË SË QEVERISJES VENDORE, KOMUNA KODOVJAT, TË QARKUT TË ELBASANIT

V E N D I M PËR MIRATIMIN E LISTËS PËRFUNDIMTARE TË PRONAVE, PYJE DHE KULLOTA, QË DO TË TRANSFEROHEN NË PRONËSI TË NJËSISË SË QEVERISJES VENDORE, KOMUNA KODOVJAT, TË QARKUT TË ELBASANIT Në mbështetje të nenit 100 të Kushtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.096Z

Gramsh rreshket dheu vdesbariu ra nga nje lartesi 15 metra

GRAMSH- Nje 66 vjecar humbi jeten sot paradite pasi ra nga nje masiv shkembor kur ishte duke kullotur bagetite ne malet e komunes Kodovjat ne rrethin e Gramshit.Sipas policise 66 vjecari Dylber Cekrezi banor i fshatit Mashan ne komunen Kodovjat te Gramshit kishte rene nga nje lartesi prej 15 metras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.922Z

Rrëshqitje dherash në Elbasan dhe Gramsh, vështirësi në qarkullim e makinave

ELBASAN-Shirat e rrëmbyeshëm të 24 orëve të fundit kanë krijuar vështirësi në qarkullimin e automjeteve në disa rrugë të qytetit të Elbasanit. Shefi i Emergjencave Civile në këtë qytet, Mustafa Arapi bën me dije se në aksin Elbasan-Peqin ka pasur edhe rrëshqitje dheu. Ndërsa në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.733Z

Kryeministri Berisha inauguron rrugën Gramsh-Kodovjat, investim me vlerë 500 milionë lekë. Ndërtimi i rrugëve, shans dhe potencial i madh për punësim  

- “Gjatë këtyre viteve që shkuan në sektorin e bujqësisë u punësuan 100 mijë shqiptarë. Në katër vitet që vijnë, ne do të punësojmë në këtë sektor jo 100 mijë, por 130 mijë shqiptarë&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.104Z

Vdes nëna me vajzën 10 vjeçe, dyshohet helmimi

GRAMSH - Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gramsh ku një grua 39 vjeçe dhe e bija 10 vjeç ka vdekur në fshatin Kodovjat. Dyshohet se shkak mund të jetë helmimi, por më saktë përgjigjen do ta nxjerrë aupotsia. Policia e Elbasanit bëri të ditur sot e në orët e para të ditës (ora:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.214Z

Aksi Gramsh-Moglicë, rrëzohetekskavatori, vdesin 3 punonjës

KORÇË - Tre punonjës kanë humbur jetën pasi mjeti i tyre i punës është përmbysur në aksin rrugor Gramsh-Moglicë me drejtim Korçën. Mësohet se viktimat janë dy shqiptarë e një inxhinier italian. Shqiptarët që kanë humbur jetën janë dy punonjës nga Kavaja, Sokol Elmazi dhe Olti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.773Z

Gramsh, gjendet trupi i viktimes se katert

GRAMSH- Gjendet pas gjashte dite kerkimesh, trupi i viktimes se katert te aksidentit tragjik te ndodhur te shtunen e kaluar ne aksin Kodovjat-Mollegrabove te Gramshit. Automjeti furgon me targe KO1893B, qe drejtohej nga Elis Sogani 32-vjec, trupi i te cilit u gjet dje, ka devijuar nga aksi i rruges

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama