Rezultate te kerkimit per termin: +Kodovjat

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.922Z

Rrëshqitje dherash në Elbasan dhe Gramsh, vështirësi në qarkullim e makinave

ELBASAN-Shirat e rrëmbyeshëm të 24 orëve të fundit kanë krijuar vështirësi në qarkullimin e automjeteve në disa rrugë të qytetit të Elbasanit. Shefi i Emergjencave Civile në këtë qytet, Mustafa Arapi bën me dije se në aksin Elbasan-Peqin ka pasur edhe rrëshqitje dheu. Ndërsa në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.733Z

Kryeministri Berisha inauguron rrugën Gramsh-Kodovjat, investim me vlerë 500 milionë lekë. Ndërtimi i rrugëve, shans dhe potencial i madh për punësim  

- “Gjatë këtyre viteve që shkuan në sektorin e bujqësisë u punësuan 100 mijë shqiptarë. Në katër vitet që vijnë, ne do të punësojmë në këtë sektor jo 100 mijë, por 130 mijë shqiptarë&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.104Z

Vdes nëna me vajzën 10 vjeçe, dyshohet helmimi

GRAMSH - Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gramsh ku një grua 39 vjeçe dhe e bija 10 vjeç ka vdekur në fshatin Kodovjat. Dyshohet se shkak mund të jetë helmimi, por më saktë përgjigjen do ta nxjerrë aupotsia. Policia e Elbasanit bëri të ditur sot e në orët e para të ditës (ora:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.214Z

Aksi Gramsh-Moglicë, rrëzohetekskavatori, vdesin 3 punonjës

KORÇË - Tre punonjës kanë humbur jetën pasi mjeti i tyre i punës është përmbysur në aksin rrugor Gramsh-Moglicë me drejtim Korçën. Mësohet se viktimat janë dy shqiptarë e një inxhinier italian. Shqiptarët që kanë humbur jetën janë dy punonjës nga Kavaja, Sokol Elmazi dhe Olti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.773Z

Gramsh, gjendet trupi i viktimes se katert

GRAMSH- Gjendet pas gjashte dite kerkimesh, trupi i viktimes se katert te aksidentit tragjik te ndodhur te shtunen e kaluar ne aksin Kodovjat-Mollegrabove te Gramshit. Automjeti furgon me targe KO1893B, qe drejtohej nga Elis Sogani 32-vjec, trupi i te cilit u gjet dje, ka devijuar nga aksi i rruges

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.268Z

Zonat ku mungon energjia, raportimi i OSHEE-se

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën bilancin për zonat që jane pa energji. Raportimi i përket orës 14: 30 Ne rajonin Tiranë:, Qesarake pjeserisht, Pjeserisht Sauk, Pjeserisht Zall Bastar, Pjeserish zona prane Ish Misto Mame Rajoni Durrës: Pjesa Perendimore Spitalle, Rajoni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.857Z

Polumbarët gjejnë të mbytur në lumë tre viktimat e aksidentit

GRAMSH – Tre nga viktimat e aksidentit tragjik të së shtunës u gjetën dje në lumin Devoll, në zonën e Gramshit. Furgoni me të cilin udhëtonin 4 personat nga fshati Kodovjat për në Korçë doli nga rruga e keqe, për të përfunduar në ujërat e lumit. Dy trupat e parë janë gjetur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama