Rezultate te kerkimit per termin: +Kodovjat

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.773Z

Gramsh, gjendet trupi i viktimes se katert

GRAMSH- Gjendet pas gjashte dite kerkimesh, trupi i viktimes se katert te aksidentit tragjik te ndodhur te shtunen e kaluar ne aksin Kodovjat-Mollegrabove te Gramshit. Automjeti furgon me targe KO1893B, qe drejtohej nga Elis Sogani 32-vjec, trupi i te cilit u gjet dje, ka devijuar nga aksi i rruges

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.268Z

Zonat ku mungon energjia, raportimi i OSHEE-se

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën bilancin për zonat që jane pa energji. Raportimi i përket orës 14: 30 Ne rajonin Tiranë:, Qesarake pjeserisht, Pjeserisht Sauk, Pjeserisht Zall Bastar, Pjeserish zona prane Ish Misto Mame Rajoni Durrës: Pjesa Perendimore Spitalle, Rajoni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.857Z

Polumbarët gjejnë të mbytur në lumë tre viktimat e aksidentit

GRAMSH – Tre nga viktimat e aksidentit tragjik të së shtunës u gjetën dje në lumin Devoll, në zonën e Gramshit. Furgoni me të cilin udhëtonin 4 personat nga fshati Kodovjat për në Korçë doli nga rruga e keqe, për të përfunduar në ujërat e lumit. Dy trupat e parë janë gjetur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.283Z

Basha: Aplikoni për karta

Gramsh -Ministri i Punëve të Jashtme Lulzim Basha është ndalur në komunat Pishaj dhe Kodovjat të Gramshit, ku ka zhvilluar takime me banorët e këtyre zonave. Basha u ka bërë thirrje banorëve të këtyre komunave të marrin letërnjoftimet elektronike ndërsa ka parë nga afër qendrën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.732Z

Berisha nga Gramshi Synojme 250 mije vende pune ne 4 vitet e ardhshme

“Synojmë 250 mijë vende punë në 4 vitet e ardhshme” Ka qenë kry premtimi i kreut të qeverisë Sali Berisha gjatë përurimit të segmentit rrugor Gramsh-Kodovjat. Në fjalën e tij kryeministri Berisha theksoi se nga ky investim q&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.295Z

Elbasan, arrestohen dy shtetas për dhunë në familje

Dy persona janë vënë në prangat e policisë në Elbasan me akuzën për dhunë në familje. Në Librazhd është arrestuar, Besnik  Zika, 26 vjeç banues në Durrës Arrestimi i tij, u bë pasi, në fshatin Përvallë për shkak të konflikteve të pronësisë dyshohet të ketë tentuar të dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.887Z

I vdes bashkëshorti, vetëvaret nëna e 7 fëmijëve

Dy vetëvrasje kanë ndodhur brenda 24-orëve ku kanë ndërruar jetë një 58-vjeçare dhe një 60-vjeçar GRAMSH - I jep fund jetës duke u vetëvarur nëna e 7 fëmijëve. Ngjarja është regjistruar në fshatin Kodovjat të rrethit të Gramshit. Behije Seda, 58 vjeç, është gjetur nga fëmij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama