Rezultate te kerkimit per termin: +Koh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.985Z

Të diskutosh për Kohën nuk është kohë e humbur

TIRANE-Cfarë është Koha, si e perceptojmë atë, si rrjedh, ky është debat që kurrë nuk humb, por zbulon risi. Në një studim më të fundit theksohet se Koha mbetet një pengesë për të unifikuar teoritë kryesore t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.749Z

Genta kthehet prapa në kohë

Nostalgjia për për kohën e fëmijërisë duket se e ka kapluar edhe këngëtaren e njohur Genta Ismajlin. Ditët e fundit ajo ka qëndruar në Shqipëri duke u argëtuar me miqtë e saj, pasi mbretëronte kohë me diell. Gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.168Z

Rozi nuk ka kohë për...

Ajo i ka kaluar të 30-tat dhe në një farë mënyre është e obliguar ta mabjë vetën. Rozi, kujdeset që kohë pas kohe ti vizitoj qendrat e bukurisë. Së fundi ajo ka bërë një tretman për fytyrë dhe trup dhe me k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.905Z

Lirohet gazetari dhe shoferi i Kohës Ditore

(I plotësuar) Para pak çastesh është liruar gazetari, Fitim Gashi, i Kohës Ditore dhe shoferi i kësaj kompanie. Indeksonline raporton se të dy janë mbajtur nga Policia Maqedonase, për arsye ende të pa sqaruara./Indeksonline/ AdPlatformZone =

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.945Z

Genci kujton kohën kur...

I pari i Etnon, Genc Prelvukaj, ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, foto të cilën e ka realizuar kohë më parë. E bashkë më të, është edhe ikona, krenaria shqiptare, aktorja Eliza Dukshu. Në këtë foto, ata të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.036Z

Daut Haradinaj: Më kujton kohërat...

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka reaguar ndaj deklaratave të cilat kanë fajësuar Shqipërinë për incidentin në stadiumin e Partizanit. Madje, fakti që 11 futbollistët startues ndaj 32 mijë serbëve, Dautit duket se ia kujton kohërat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.660Z

Kafeteria, vendi ku rinia kalon kohën e lirë

Kosova është një vend, i cili ofron mundësi për të rinjtë për të kaluar kohën e lirë si muzetë, galeritë, objektet e trashëgimisë historike dhe kulturore, teatrot e kinemaja. Por, pavarësisht këtyre mundësive,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama