Rezultate te kerkimit per termin: +Koh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.668Z

Dhurata kujton kohën kur...(Foto)

Shpeshherë jemi të kapluar nga nostaligjia për kohën e kaluar e sidomos për momentet më të lumtura të fëmijrisë. E njëjtë i ka ndodhur edhe këngëtarës Dhurata Ahmetaj. Ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.088Z

Ministri Ismajli kërkon kohë

Foto:Berat Murina Ministri i ri i Zhvillimit Ekonomik, Fadil Ismajli ka gjetur jo pak punë në Ministrinë që ka ardhur. Madje ai kërkoi që t’i jepet pak kohë për tu ambientuar, pastaj për të gjetur se çfarë duhet ndryshuar në M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.819Z

FOTOLAJM/Dashuria nukmungon as në kohë lufte

Të tjera rreth shkrimit Foto të tjera UKRAINË - Përleshjet e dhunshme që kanë përfshirë vendin prej disa kohësh nuk kanë ndaluar protestuesit që të shprehin dashurinë për njerëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.417Z

Thaçi po blen kohë

 Komisioni për Reformën Zgjedhore, i bërë e zhbërë disa herë deri më sot, sërish është veshur me kompetenca, për të përgatitur infrastrukturën ligjore për zgjedhjet e ardhme parlamentare. Kjo mveshje me “kompe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.094Z

Rasmussen: Kosova, NATO nuk lejon kthimin e kohës pas

BRUKSEL-Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Anders Fogh Rasmussen deklaroi në Berlin se Aleanca Veri-Atlantike nuk do të lejojë që tensionet e para pak koheve në Kosovë “të kthejnë kohën prapa” dhe se KFOR-i në 12 vjetët e f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.848Z

Kohën për frizurë nuk e harxhon

Hillary Clinton i është përgjigjur kritikave të medieve, që kanë shkruar se ish-zonja e parë e SHBA-së, nuk “kujdeset” dhe nuk shpenzon shumë për flokët. Clinton është arsyetuar duke thënë se nuk ka shumë ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.976Z

Diellza kujton kohën kur u zgjodh miss

Bukuroshja e njohur Diellza Kolgeci ka postuar një foto në të cilën shihet si 18 vjecare atëherë kur fitoi edhe kurorën e më të bukurës në Kosovë.   Por kanë kaluar shumë vite që nga ajo kohë e Diellza nuk ka ndrysh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama