Rezultate te kerkimit per termin: +Koh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.661Z

"Kleçka" seanca e radhës më 4 shtator

(E plotësuar) - Ka përfunduar séance në rastin “Kleçka”, seanca e radhës do të mbahet ditën e mërkurë. Kështu ka vendosur Truoi Gjykues në rastin Kleçka “Përfundoi gjykimi, seanca e radhës do t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.913Z

PD kerkon kohe per tu njohur me programin qeverises

Grupi parlamentar i PD-së kërkon kohë të njihet me programin e qeverisë së re dhe për këtë arsye është kundër mbledhjes ditën e mërkurë të seancës kuvendore. Në një prononcim për mediat, kreu i PD

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.209Z

Deputeti i PD, Ristani: Grabitjet, vjedhjet, aksidentet, dhe pasiguria e jetës janë shtuar ndjeshëm

07-01-2014 / Gazeta 55 Deklarata e PD: “Trukimet e Tahirit nuk e mbulojnë dot bilancin real të krimit”Partia Demokratike reagoi në lidhje me statistikat e publikuara dy ditë më parë nga Ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri, për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.200Z

PD: Trukimet e ministrit Tahiri, nuk e mbulojnë bilancin real të krimit

06-01-2014 / Gazeta 55 Arben Ristani: “Grabitjet, vjedhjet, aksidentet, dhe pasiguria e jetës janë shtuar ndjeshëm”“Ministri i Brendshëm po fsheh bilancin e krimit në vend”. Kështu u shpreh sot nw njw deklaratw pwr mediat, deputeti i PD, Ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.875Z

Pergamena e Pavaresise

Fare pak njerëz në botë mund të kenë fatin e Shyqyri Nimanit. Më 16 shkurt të vitit 2008 në ora 21:30 në shtëpinë e tij bie telefoni. Atë e marrin nga zyra e kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi. Profesorit të dizajn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.644Z

Ëndrrat e Isës dhe Shpendit

Asnjëri nga dy kandidatët që po garojnë për të parin e Prishtinës nuk e kishin menduar se një ditë do të bëhen politikanë. Isa Mustafa kishte ëndërruar të studioi në Fakultetin Teknik e dëshira e Shpend Ahmetit isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.842Z

“Paratë e Vefa në Greqi”, Halimi: 8 mln euro t’u kthehen kreditorëve

Tentativat e grupit mbikëqyrës të fajdeve për të kthyer në Shqipëri milionat që firmat piramidale kanë transferuar drejt Greqisë, nuk dhanë asnjë rezultat. Bisedimet me Greqinë u zhvilluan në vitin 2008 dhe pjesë e grupit ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama