Rezultate te kerkimit per termin: +Koh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.819Z

FOTOLAJM/Dashuria nukmungon as në kohë lufte

Të tjera rreth shkrimit Foto të tjera UKRAINË - Përleshjet e dhunshme që kanë përfshirë vendin prej disa kohësh nuk kanë ndaluar protestuesit që të shprehin dashurinë për njerëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.417Z

Thaçi po blen kohë

 Komisioni për Reformën Zgjedhore, i bërë e zhbërë disa herë deri më sot, sërish është veshur me kompetenca, për të përgatitur infrastrukturën ligjore për zgjedhjet e ardhme parlamentare. Kjo mveshje me “kompe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.094Z

Rasmussen: Kosova, NATO nuk lejon kthimin e kohës pas

BRUKSEL-Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Anders Fogh Rasmussen deklaroi në Berlin se Aleanca Veri-Atlantike nuk do të lejojë që tensionet e para pak koheve në Kosovë “të kthejnë kohën prapa” dhe se KFOR-i në 12 vjetët e f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.848Z

Kohën për frizurë nuk e harxhon

Hillary Clinton i është përgjigjur kritikave të medieve, që kanë shkruar se ish-zonja e parë e SHBA-së, nuk “kujdeset” dhe nuk shpenzon shumë për flokët. Clinton është arsyetuar duke thënë se nuk ka shumë ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.976Z

Diellza kujton kohën kur u zgjodh miss

Bukuroshja e njohur Diellza Kolgeci ka postuar një foto në të cilën shihet si 18 vjecare atëherë kur fitoi edhe kurorën e më të bukurës në Kosovë.   Por kanë kaluar shumë vite që nga ajo kohë e Diellza nuk ka ndrysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.011Z

Minogue: Nuk kam kohë për dashurinë

 Kylie Minogue është shprehur se është një femër romantike, por për momentin është shumë e zënë dhe nuk ka aspak kohë për dashurinë. Këngëtarja 45-vjeçare është ndarë kohët e fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.894Z

EURO 2016 në kohë

Përgatitjet për UEFA EURO 2016 avancojnë me shpejtësi dhe ndërkohë që hedhja e shortit të eliminatoreve në Nisë më 23 shkurt po afron, presidenti i UEFA EURO 2016 SAS, Zhak Lambert, është i kënaqur nga puna e realizuar për t&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama