Rezultate te kerkimit per termin: +Koh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.168Z

Rozi nuk ka kohë për...

Ajo i ka kaluar të 30-tat dhe në një farë mënyre është e obliguar ta mabjë vetën. Rozi, kujdeset që kohë pas kohe ti vizitoj qendrat e bukurisë. Së fundi ajo ka bërë një tretman për fytyrë dhe trup dhe me k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.905Z

Lirohet gazetari dhe shoferi i Kohës Ditore

(I plotësuar) Para pak çastesh është liruar gazetari, Fitim Gashi, i Kohës Ditore dhe shoferi i kësaj kompanie. Indeksonline raporton se të dy janë mbajtur nga Policia Maqedonase, për arsye ende të pa sqaruara./Indeksonline/ AdPlatformZone =

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.945Z

Genci kujton kohën kur...

I pari i Etnon, Genc Prelvukaj, ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, foto të cilën e ka realizuar kohë më parë. E bashkë më të, është edhe ikona, krenaria shqiptare, aktorja Eliza Dukshu. Në këtë foto, ata të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.036Z

Daut Haradinaj: Më kujton kohërat...

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka reaguar ndaj deklaratave të cilat kanë fajësuar Shqipërinë për incidentin në stadiumin e Partizanit. Madje, fakti që 11 futbollistët startues ndaj 32 mijë serbëve, Dautit duket se ia kujton kohërat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.660Z

Kafeteria, vendi ku rinia kalon kohën e lirë

Kosova është një vend, i cili ofron mundësi për të rinjtë për të kaluar kohën e lirë si muzetë, galeritë, objektet e trashëgimisë historike dhe kulturore, teatrot e kinemaja. Por, pavarësisht këtyre mundësive,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.815Z

Adelina s'ka kohë për dashuri

Adelina Tahiri, e cila shpesh është vënë në shënjestër të mediave dhe historive rozë për lidhje të mundshme dashurie, ka konfirmuar se nuk ka të dashur. "Unë këto kohë jam aq e angazhuar saqë vërtet ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.942Z

Zhbogar: Le tu japim kohë kryeministrave

Përfaqësuesi i BE-së në Prishtinë, Samuel Zhbogar nuk ka dashur të komentojë shumë rreth takimit të djeshëm në Bruksel mes kryeministrit të Kosovës dhe atij të Serbisë. “E di që ju intereson edhe një ç

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama