Rezultate te kerkimit per termin: +Koh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.945Z

Genci kujton kohën kur...

I pari i Etnon, Genc Prelvukaj, ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, foto të cilën e ka realizuar kohë më parë. E bashkë më të, është edhe ikona, krenaria shqiptare, aktorja Eliza Dukshu. Në këtë foto, ata të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.036Z

Daut Haradinaj: Më kujton kohërat...

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka reaguar ndaj deklaratave të cilat kanë fajësuar Shqipërinë për incidentin në stadiumin e Partizanit. Madje, fakti që 11 futbollistët startues ndaj 32 mijë serbëve, Dautit duket se ia kujton kohërat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.660Z

Kafeteria, vendi ku rinia kalon kohën e lirë

Kosova është një vend, i cili ofron mundësi për të rinjtë për të kaluar kohën e lirë si muzetë, galeritë, objektet e trashëgimisë historike dhe kulturore, teatrot e kinemaja. Por, pavarësisht këtyre mundësive,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.815Z

Adelina s'ka kohë për dashuri

Adelina Tahiri, e cila shpesh është vënë në shënjestër të mediave dhe historive rozë për lidhje të mundshme dashurie, ka konfirmuar se nuk ka të dashur. "Unë këto kohë jam aq e angazhuar saqë vërtet ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.942Z

Zhbogar: Le tu japim kohë kryeministrave

Përfaqësuesi i BE-së në Prishtinë, Samuel Zhbogar nuk ka dashur të komentojë shumë rreth takimit të djeshëm në Bruksel mes kryeministrit të Kosovës dhe atij të Serbisë. “E di që ju intereson edhe një ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.961Z

Martesë në kohë lufte

UKRAINE- Fundjavë dashurie në qytetin e luftës. Kështu mund të cilësohet martesa e parë në Republikën e vetëshpallur Popullore të Donetskut. Dhëndri është një prijës kryengritës i veshur me uniformë kamuflazhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.678Z

Udhëtimi në kohë, i pa mundur

HONG KONG – Fizikantët kanë arritur të vërtetojnë se një foton nuk mund të udhëtoi më shpejt se shpejtësia e dritës. Fakti vërteton se udhëtimi në kohë është i pamundur. Fotoni i bindet teorisë së Aj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama