Rezultate te kerkimit per termin: +Koh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.815Z

Adelina s'ka kohë për dashuri

Adelina Tahiri, e cila shpesh është vënë në shënjestër të mediave dhe historive rozë për lidhje të mundshme dashurie, ka konfirmuar se nuk ka të dashur. "Unë këto kohë jam aq e angazhuar saqë vërtet ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.942Z

Zhbogar: Le tu japim kohë kryeministrave

Përfaqësuesi i BE-së në Prishtinë, Samuel Zhbogar nuk ka dashur të komentojë shumë rreth takimit të djeshëm në Bruksel mes kryeministrit të Kosovës dhe atij të Serbisë. “E di që ju intereson edhe një ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.961Z

Martesë në kohë lufte

UKRAINE- Fundjavë dashurie në qytetin e luftës. Kështu mund të cilësohet martesa e parë në Republikën e vetëshpallur Popullore të Donetskut. Dhëndri është një prijës kryengritës i veshur me uniformë kamuflazhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.678Z

Udhëtimi në kohë, i pa mundur

HONG KONG – Fizikantët kanë arritur të vërtetojnë se një foton nuk mund të udhëtoi më shpejt se shpejtësia e dritës. Fakti vërteton se udhëtimi në kohë është i pamundur. Fotoni i bindet teorisë së Aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.566Z

Rihanna: Nuk kam kohë për lidhje dashurie

Këngëtarja amerikane, Rihanna, për një kohë të gjatë është përfolur për një lidhje të mundshme me aktorin e famshëm Leonardo DiCaprio, mirëpo këto ditë ajo ka mohuar këtë lidhje. Në një intervis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.668Z

Dhurata kujton kohën kur...(Foto)

Shpeshherë jemi të kapluar nga nostaligjia për kohën e kaluar e sidomos për momentet më të lumtura të fëmijrisë. E njëjtë i ka ndodhur edhe këngëtarës Dhurata Ahmetaj. Ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.088Z

Ministri Ismajli kërkon kohë

Foto:Berat Murina Ministri i ri i Zhvillimit Ekonomik, Fadil Ismajli ka gjetur jo pak punë në Ministrinë që ka ardhur. Madje ai kërkoi që t’i jepet pak kohë për tu ambientuar, pastaj për të gjetur se çfarë duhet ndryshuar në M

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama