Rezultate te kerkimit per termin: +Koha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.296Z

Njeriu, koha lineare dhe koha cilësore

(Big Brother: koha sociale dhe koha spektakolare…) Këto tre muaj që jemi nën peshën e televizive të big-brother-it, ka nevojë që të bëjmë dallimin midis asaj që duket në ekran dhe asaj që fshihet pas tij , midis asaj që është thelbi spektakolar dhe domethënia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.141Z

Ndërsa koha shkon

Nga Ylber Memia Koha është ajo që i bën gjërat të harrohen. Të rëndësishmet humbasin rëndësinë e zëvendësohen nga të tjera më të rëndësishme. Të rejat bëhen të vjetra e zëvendësohen nga të tjera të reja. Ato që na interesojnë sot, mund të mos të na interesojnë nesër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.931Z

Koha për normalitet

Share Nga Sokol Balla Dje Gjykata Kushtetuese i dha një tjetër goditje perceptimit publik për drejtësinë. Për fat të keq, kam qenë i pari, kohë më parë, që kam deklaruar publikisht se te Trupa e re e kësaj Gjykate, filluar nga kryetari, nuk duhet të kemi asnjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.746Z

Koha e Ramskarenjve!

AGIM XHAFKA Thuajse çdo ditë, pas humbjes së zgjedhjeve nga PS, dëgjohet togfjalëshi: Është koha e maskarenjve! Për shumë kënd kjo s‘ka kuptim, por për më të vëmendshmit ka të bëjë me shpjegimin se do të dilte tjetër rezultat, nëse LSI nuk do të kishte pranu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.012Z

Meta: Koha për Veprim, Koha për Rininë

 Lëvizja Rinore për Integrim zhvilloi një takim masiv në Amfiteatrin në Kodrat e Liqenit në Tiranë. Mbi 2 mijë të rinj e të reja kryeqytetas, garantuan në këtë takim mbështetjen e tyre për LSI-në në 28 qershor. Duke marrë fjalën kreu i LSI u shpreh se Koha për Veprim, në ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.081Z

Ka rëndësi koha Lylzim, ka!

Nga Erjon Braçe   Ka rendesi koha Lylzim, ka!! Koha, afatet kohore ishin instrumenti yt për shpëtim. Per interesat e tua koha gjithnje ka rendesi; E mban mend se si e shtyje ne kohe paraqitjen tende ne Prokurori? E mban mend se si tamam prej kohes kerkove dhe more favorin e paraqitjes se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.179Z

Nuk është koha për të qarë! Është koha për tu përballur!

Nga Erion Braçe   Partia po merr shtetin e shqiptarëve me një qëllim: Të vijojë të vjedhë, të vijojë të pasurohet, të konsolidojë bizneset e paligjshme, të sigurojë pasurinë e përfituar! Por edhe tia imponojë këtë qeverisje hajdutësh çdo shqiptari! Duke i ma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama