Rezultate te kerkimit per termin: +Koha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.620Z

Mustafa: Nuk është koha për debate

Nga Express më 30 qershor 2011 në ora 21:00 Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se nuk e ka ndërmend të futet në një debat televiziv me Zëvendëskryeministrin Hajredin Kuçi, sepse “ka punë tjera për të bërë” dhe se debatet politike i zhvillon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.807Z

Meta: Eshtë koha të dëgjojmë institucionet

TIRANE- Kreu i Partisë Socialiste për Integrim, Ilir Meta tha sot se është kohë që të dëgjojmë institucionet dhe të vendosim një standart të ri në sjelljen e politikës shqiptare. Duke vlerësuar si europiane sjelljen e qytetarëve shqiptare në ditën e zgjedhjeve dhe pas saj, Meta tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.396Z

Kambizmi, koha për të bërë euro

SHKRUAN: Sabina Veizaj 14-07-2011 11:25Je i detyruar të bësh transaksione në monedhën e eurozonës, është momenti i duhur. Ka dy ditë, që monedha euro në tregun e brendshëm valutor nuk është në një pozicion komod, krahasuar me një javë më parë. Por vlera e këmbimit valutor e mon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.405Z

Matura, ndryshon koha e e provimeve

Ndryshon përsëri kohëzgjatja e zhvillimit të provimeve të Maturës. Pas shqetësimit që kanë shfaqur prindërit dhe maturantët për kohën e shkurtër që iu ishte lënë të rinjve për zhvillimin e testit, autoritetet e arsimit kanë bërë gati propozimin për rikthimin e orareve të mëp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.090Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.489Z

Koha për t’iu rikthyer shtetit komb

16-06-2011 / Nga Dirk Schümer (Frankfurter Algemajne Cajtung) Që nga rënia e Perandorisë Romake, Bashkimi Evropian ishte më e mira çka mund t’i ndodhte kontinentit. Por, para se të ndodhte kështu, qe e nevojshme të përshkohej një rr&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.736Z

Koha e keqe, emergjence ne Oklahoma

Eshte mbyllur prej dites se djeshme aeroporti kryesor i Oklahomes, ku guvernatori Brad Henry ka shpallur gjendjen e jashtezakonshme. Ne qytet eshte thyer rekordi i lartesise se bores qe mbahej prej 1914-es, me 36 centimetra. I ftohti dhe akulli nuk kane kursyer qendren e Shteteve te Bash

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama