Rezultate te kerkimit per termin: +Koha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.931Z

Koha për normalitet

Share Nga Sokol Balla Dje Gjykata Kushtetuese i dha një tjetër goditje perceptimit publik për drejtësinë. Për fat të keq, kam qenë i pari, kohë më parë, që kam deklaruar publikisht se te Trupa e re e kësaj Gjykate, filluar nga kryetari, nuk duhet të kemi asnjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.746Z

Koha e Ramskarenjve!

AGIM XHAFKA Thuajse çdo ditë, pas humbjes së zgjedhjeve nga PS, dëgjohet togfjalëshi: Është koha e maskarenjve! Për shumë kënd kjo s‘ka kuptim, por për më të vëmendshmit ka të bëjë me shpjegimin se do të dilte tjetër rezultat, nëse LSI nuk do të kishte pranu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.012Z

Meta: Koha për Veprim, Koha për Rininë

 Lëvizja Rinore për Integrim zhvilloi një takim masiv në Amfiteatrin në Kodrat e Liqenit në Tiranë. Mbi 2 mijë të rinj e të reja kryeqytetas, garantuan në këtë takim mbështetjen e tyre për LSI-në në 28 qershor. Duke marrë fjalën kreu i LSI u shpreh se Koha për Veprim, në ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.081Z

Ka rëndësi koha Lylzim, ka!

Nga Erjon Braçe   Ka rendesi koha Lylzim, ka!! Koha, afatet kohore ishin instrumenti yt për shpëtim. Per interesat e tua koha gjithnje ka rendesi; E mban mend se si e shtyje ne kohe paraqitjen tende ne Prokurori? E mban mend se si tamam prej kohes kerkove dhe more favorin e paraqitjes se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.179Z

Nuk është koha për të qarë! Është koha për tu përballur!

Nga Erion Braçe   Partia po merr shtetin e shqiptarëve me një qëllim: Të vijojë të vjedhë, të vijojë të pasurohet, të konsolidojë bizneset e paligjshme, të sigurojë pasurinë e përfituar! Por edhe tia imponojë këtë qeverisje hajdutësh çdo shqiptari! Duke i ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.542Z

KOHA IME

Fatmirësisht dëshirat e kureshtitë e mia kanë po ato dimensione që kishin dikur në zgjimet e koshiencës sime, veçse dielli i tyre vjen më pak i zbehtë, jo me atë shkëlqimin e magjishëm që kanë ditët e verës. Në rrugëtimin tim, koha ime është bashkudhëtarja më besnike që më n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.307Z

“Koha e politikanëve të vjetër ka mbaruar, është koha jonë”

 Kryetari socialist Edi Rama ka vazhduar turin e tij me Vullnetarët për Bashkimin e ri në qytetin e Peqinit. Gjatë fjalës së tij, Rama ka qenë i prerë dhe i qartë për atë që pritet të ndodhë në zgjedhjet e 28 qershorit. Sipas tij, ka mbaruar koha e politikanëve të vjetër. &ldq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama