Rezultate te kerkimit per termin: +Kolegjit

Meta: total 1000 / total_found 5657 / time 0.002 / keyword[0] kolegjit / docs[0] 5657 / hits[0] 9824 /
No Pic available
  • 2013-07-23

Kërkesa e LSI, Kolegji Zgjedhor: Për Kukësin të kryhet akt ekspertimi

TIRANË- Kolegji Zgjedhor ka vendosur të pranojë provat e vëna në dispozicion nga Lëvizja Socialiste për Integrim, për qarkun e Kukësit, e cila pretendon një mandat në këtë qark.Mësohet se Kolegji Zgjedhor ka pranuar pamjet filmike të cilat tregojnë mospërputhjet e votave. LSI prete

Kolegji pranon kerkesen e LSI-se per Kukesin
  • 2013-07-23

Kolegji pranon kerkesen e LSI-se per Kukesin

Kolegji Zgjedhor pranoi kërkesën e Lëvizjes Socialiste për Integrim për hapjen e kutive të votimit në Qarkun e Kukësit. Pas rrëzimit të kërkesës në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, LSI paraqiti kërkesën e saj

No Pic available
  • 2013-07-23

Transparenca zgjedhore, PS: Berisha të kërkojë Komision Parlamentar

—-Nga Muhamed Veliu—- “Të numërohet çdo votë. Është në interesin më të mirë të Kryeministrit të ardhshëm, është në interesin më të mirë të çdo qytetari që të bëjnë këtë transparencë për ndryshe. Partia Demokratike nuk do të njohë kurrë pushtet të da

No Pic available
  • 2013-07-23

Kolegji pranon ankimimin e LSI-së për hapjen e kutive në qarkun e Kukësit

Kolegji zgjedhor pranon ankimimin e LSI-së për hapjen e kutive në qarkun e Kukësit Kolegji zgjedhor pasi ka shqyrtuar ankimimin e Lëvizjes Socialiste për Integrim, e cila kërkon numërimin e disa kutive për qarkun e Kukësit, ka vendosur të pranojë ankimimin e kësaj e partie dhe të admin

No Pic available
  • 2013-07-23

Vendimi i Kolegjit për kërkesën e LSI, Muho: Çështja ka filluar të zgjidhet

TIRANE- Përfaqësuesi ligjor i LSi-së Ilirjan Muho ka komentuar sot në studion e News 24, vendimin e Kolegjit Zgjedhor për kërkesën ankimore të LSI-së lidhur me qarkun e Kukësit. Vendimin e ndërmjetëm që dha Kolegji, që ishte prani

No Pic available
  • 2013-07-23

Kërkesa e LSI për Kukësin, Kolegji Zgjedhor: Akt ekspertim provave deri më 25 korrik

TIRANË- Kolegji Zgjedhor ka shqyrtyar sot për rreth 5 orë kërkesën ankimore të LSI për Qarkun e Kukësit dhe ka vendosur të pranojë provat e vëna në dispozicion nga Lëvizja Socialiste për Integrim, e cila pretendon se i është mohuar një mandat në këtë qark.Mësohet se Kolegji Zgj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama