Rezultate te kerkimit per termin: +Kolegjit

Total: 5671
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.916Z

Gjykata e Lartë e sakatuar

Ndonëse vazhdon puna në situatë emergjence, kryetari Thimio Kondi mungon pasi i mbaroi mandati e tani po zëvendësohet nga kancelarja. Nuk ka as kryetar të Kolegjit Civil, ndërsa nga 17 anëtarë, në detyrë janë vetëm 10. Nga dy kolegje civilë, funksionon vetëm një, por Kolegjet e Bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.808Z

Ndreca Nuk jemi ne shkelje

Gjyqtari Tom Ndreca, relatori i Kolegjit Zgjedhor që rrëzoi një pjesë të padisë së Partisë Socialiste për procedurën e ndjekur nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për rezultatin e Tiranës, në një intervistë dhënë pos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.697Z

KLD, arenë debati për mungesën e Topit dhe rolin e Spahiut

SHKRUAN: Leonard Bakillari 20-07-2011 11:45Tiranë Mbledhja e Këshillit të Lartë të Drejtësisë, e thirrur për të diskutuar shqetësimin e ngritur nga tetë anëtarët e Kolegjit Zgjedhor, është kthyer në një vend debati me tona të ashpra, duke mos kursyer as Presidentin e Republikës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.325Z

“Rama s’dëshiron të numërohet çdo votë, por kërkon të mbysë zërat e qytetarëve”

15-06-2011 / Gazeta 55 PD-ja akuzon lidershipin socialist, për sulmin e radhës ndaj institucioneve të pavarura dhe shtetit ligjor“Sërish në daljen e tij të radhës, para mediave, Rama, pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor për të numëruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.890Z

Rama: Kolegji, jo frikë për drejtësi

Kryetari socialist, Edi Rama, akuzoi dje kryeministrin Berisha se po bën presion ndaj anëtarëve të Kolegjit Zgjedhor. Një ditë para vendimit që pritet të marrë Kolegji, Rama u bëri thirrje gjyqtarëve që të vendosin drejtësi.U them anëtarëve të Kolegjit Zgjedhor: Mos kini frikë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.747Z

Rama Gati te rikthehemi para popullit sovran per nje rigjykim me vote

PS publikon faktet e dosjes se manipulimit Partia Socialiste ofron nje zgjidhje politike te re per procesin elektoral ne Tirane. Kandidati i perfshire direkt ne gare njekohesisht kryetar i selise roze Edi Rama ka percjelle dje nga mbledhja e Asamblese Kombetare nje sugjerim qe ne thelb rrezon idene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.395Z

Reagon Mazrreku: Drejtuesit e AKA-s, nga hija e burgut, po dërgon komunikata anonime

Pas akuzave të Agjencia e Kosovës për Akreditim se e ka denoncuar në Polici pronarin e Kolegjit ISPE, Avni Mazrzeku për falsifikimin e fletëpagesës në vlerë prej 19,300.00 euro, ka reaguar Mazreku. Lexojeni reagimin e Avni Mazrrekut: Në vend q&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama