Rezultate te kerkimit per termin: +Kombinatit

Total: 2460
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.659Z

Autobusët e Kombinatit,urbanët relikë të Tiranës

Kinostudio kombinat maternitet vlerash urbane. Kjo këngë rebele disi ndryshe, ish dikur kënga e djemve të broduejit dhe kolonistëve adoleshentë të cilët i këndonin në fundvitet tetëdhjetë linjës më të rëndësishme e më të dendur në pasagjerë të autobusve të Tiranës. Dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.162Z

Tregtarët mbyllin dyqanet në tregun e Kombinatit

Shkrumbimi i dyqaneve dy muaj më parë si pasojë e një shkëndije fishekzjarresh nxjerr në protestë tregtarët në zonën e Kombinatit. Ata po fillojnë të mbyllin qepenat sepse biznesi i tyre po falimenton. Dëmet e shkatuar nga zjarri, mos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.970Z

Rama gënjen me telefon banorët e Kombinatit

Banorët e Kombinatit janë shprehur pak minuta më parë në një lidhje direkte me televizionin News24 se kreu i bashkisë së Tiranës Edi Rama i kishte gënjyer ata gjatë një bisede telefonike që kishin kryer me të. Banorët u shprehen se ata i kishin telefonuar Ramës për t’i kërkua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.114Z

Goditet makina e PS-se ne zonen e Kombinatit

Incidenti Nje tjeter incident elektoral u shenua pasditen e djeshme ne zonen e Kombinatit. Sipas deputetit te Partise Socialiste Saimir Tahiri persona te armatosur me arme zjarri dhe thika kane ndaluar nje automjet reklamativ te Partise Socialiste ne zonen e Kombinatit. Personat te cilet ende nuk j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.152Z

VIDEO/ Harron që është në autobus, vajza zhvishet në urbanin e Kombinatit

Një vajzë e ka parë të arsyeshme që në mes të ditës, në autobusin e Kombinatit të ka mbëthyer apo zbërthyer reçipetat. Nga video e shkurtër nuk duket shumë qartë por ajo që duket është se vajza ka zbuluar një pjesë të mirë të shpinës së saj. Videon e ka publikuar faqja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.735Z

Banorët e Kombinatit ngrenë pemën e protestës: Duam ujë e drita

TIRANË- Sot, në ditën e Krishtlindjeve, banorët e Kombinatit kanë ngritur pemën e protestës. Një pemë rreth 10 metra e lartë, zbukuruar me bidonë plastikë uji, të cilët ishin bosh, u ngrit në sheshin "Garibaldi" në qendër të lagjes Kombinat. Banorët së bashku me deputetin e zonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.094Z

VIDEO/ I moshuari shikon porno në urbanin e Kombinatit (18+)

Që në autobuzat e Tiranës ndodhin çudira, këtë e kemi marrë vesh prej kohësh por edhe që do shikonim një plak të moshuar duke parë porno, nuk na e merrte mendja. Teknologjia po përhapet aq shumë, sa edhe moshat e treta janë pajisur me smartphone. Në videon e ardhur në adresën e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama