Rezultate te kerkimit per termin: +Komisionin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.708Z

Debate ne Komisionin e Ligjeve

Dekreti i Presidentit te Republikes per kandidaturen e Alaudin Malaj ne Gjykaten e Larte ka shkaktuar perplasje mes dy aleateve PS dhe LSI ne Komisionin e Ligjeve Ne emer te Levizjes Socialiste per Integrim Spartak Braho ka kerkuar shtyrjen e raportit per dekretin pasi deputetet nuk jane njohur me r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.080Z

PD refuzon komisionin hetimor te zgjedhjeve

Nuk arrihet marrëveshja për te dale me një raport te vetëm mbi ngritjen e komisionit hetimor te zgjedhjeve te 28 qershorit. Anëtarët demokrate ne Komisionin e ligjeve, qe po shqyrtojnë këtë kërkesë, miratuan te vetëm një relacion plot vërejtje ndaj projekt vendimit te opozitës, qe ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.343Z

Sollaku: Gati t ballafaqohem me komisionin hetimor

m me komisionin hetimor Pas mbledhjes s sotme t komisionit hetimor Sollaku 2 ka reaguar organi m i lart i akuzs. Prokurori i Prgjithshm Theodhori Sollaku n nj deklarat pr mediat kat ditur se sht i gatshm t ballafaqohet me komisionin. Ai krkoi nga antart e tij t bjn t njohur faktet q zotroj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.266Z

Sollaku: Gati të ballafaqohem me komisionin hetimor

m me komisionin hetimor Pas mbledhjes së sotme të komisionit hetimor “Sollaku 2” ka reaguar organi më i lartë i akuzës. Prokurori i Përgjithshëm Theodhori Sollaku në një deklaratë për mediat ka bërë të ditur se është i gatshëm të ballafaqohet me komisionin. Ai kërkoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.363Z

Venecia: Ngrini komisionin për reformën

Sekretari i Komisionit të Venecias, Tomas Markert Komisioni i Venecias u bën thirrje forcave politike që të ngrenë sa më shpejt komisionin parlamentar të reformës zgjedhore. Në përfundim të takimeve dyditore në Tiranë, sekretari i Komisionit të Venecias, Tomas Markert, doli në një ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.989Z

Dekreti i kodit, rimbledh komisionin e reformës

Mosdekretimi i kodit zgjedhor nga kreu i shteti do të rimbledhë komisionin e reformës zgjedhore. Konferenca e kryetarëve ka vendosur që dekretin e presidentit Topi për kodin e ri zgjedhor ta kalojë për diskutim në komisionin që e krijoi këtë kod dhe jo në komisionin parlamentar të lig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.165Z

'> PS gati për komisionin hetimor

Një dite para takimit te dyte te parashikuar mes krerëve te grupeve parlamentare, Gramoz Ruci dhe Astrit Patozi, ne funksion te zgjidhjes se krizës politike ne vend, juristet e opozitës mblidhen për te diskutuar aspektet teknike te hetimit te zgjedhjeve. Takimi i përfaqësuesve socialiste ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama