Rezultate te kerkimit per termin: +Komitetit +Qendror

Total: 1848
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.379Z

Agim Doçi: Si i vodha perdet e Komitetit Qendror, për të qepur fustanin rozë të Parashqevi Simakut

Kënga e Festivali të 27-të në RTSH, E duam lumturinë, kompozuar nga Pirro Çako, me tekst të Agim Doçit, ka qenë temë bisede në emisionin e djeshëm Pasdite në Top Channel. Ata që e kanë jetuar atë kohë, vështirë të mos kujtojnë Parashqevi Simakun dhe grupin e fëmijëve, veshur t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.865Z

PD Asambleja Edi Rama klonoi Komitetin e ri Qendror te PS-se

“Sot, kryetari i PS Edi Rama, njoftoi anëtarët e partisë së tij se përfundoi procesi i klonimit të komitetit të ri qendror të PS-së”. Kështu nis deklarata e selisë blu, pas shpalljes së emrave të anëtarëve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.515Z

Asambleja e PS-se PD Rama klonoi me rekord Caci dhe Sollaku yjet e rinj te komitetit

Pas shpalljes se listes perfundimtare me emrat e rinj te Asamblese Kombetare nga Partia Socialiste nuk mungoi dje reagimi i PD-se e cila e cilesoi procesin e numerimit te votave si nje klonim te komitetit te ri qendror te selise roze. Sot me date 10 nentor Kryetari i PS-se Edi Rama njoftoi anetare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.446Z

Rudolf Marku: Si më sulmoishkrimtari i Komitetit Qendror

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items : 1, direction : "down", auto : { easing : "elastic",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.635Z

Gjykata e Tiranës i dorëzohet sot një pinjolli të Komitetit Qendror, të përndjekurit, apel që të respektohet rezoluta e Strasburgut

Të përndjekurit politikë denoncojnë shpërfilljen e rezolutës së KE-së “për dënimet e krimeve të komunizmit” nga ana e KLD-së dhe i kërkojnë Presidentit të Republikës të ndalë këto vendime politike me natyrë korruptive që po rrënojnë imazhin e shtetit shqiptar T�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.413Z

Komiteti Qendror i PS merr në dorë drejtësinë

Sa herë në parlament imponohet një votim pa konsensus, ky votim do të ketë lidhje me ëndrrën e Edi Ramës për të marrë nën kontroll sistemin e drejtësisë. Në një mbledhje parlamentare që u ngjante votimeve në plenumet e Komitetit Qendror të Partisë së Punës, Edi Rama em�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.344Z

KQZ rrëzon kërkesën për referendum të Komitetit për Mbrojtjen e Kushtetutës

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve e rrëzoi dje kërkesën e Komitetit për Mbrojtjen e Kushtetutës për thirrjen e referendumit për të shfuqizuar disa nene të ndryshuara në Kushtetutë, të miratuara nga Kuvendi më 21 prill. Rrëzimi i kërkesës nga ana e KQZ do të pasohet nga KMK me një anki

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama