Rezultate te kerkimit per termin: +Komitetit +Qendror

Total: 1848
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.606Z

KQZ zgjedhet anëtare e Komitetit të Audimit të A-WEB-it

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është zgjedhur anëtar i Komitetit të Auditimit dhe të Mbikëqyrjes së Shoqatës së Zyrtarëve Zgjedhorë Botëror (A-WEB). Sipas një njoftimi të KQZ-së, ky vendim është marrë në t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.384Z

Ne Kine Komiteti Qendror diskuton per reforma strukturore

Me shume se 200 anetaret e Komitetit Qendror te Partise Komuniste te Kines po diskutojne ne Pekin sipas te dhenave zyrtare per reforma kulturore. Perballe rreth 500 milione perdoruesve te internetit udheheqja e Pekinit eshte shqetesuar gjithnje e me shume per ndikimin e ketij rrjeti tek mendimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.948Z

Topi-Salon: Pushteti qendror, të bashkëpunojë me atë vendor

Tiranë, 2 Korrik, NOA Bashkëpunimi efikas dhe dialogu midis pushtetit qendror e atij vendor për të realizuar projekte në të mirë të zhvillimit të mëtejshëm të Shqipërisë dhe përmirësimit të jetës së qytetarëve të saj, paraqet rëndësi të veçantë. Një fakt të tillë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.650Z

Parlamenti i ri Rama refuzon mbledhjen e Komitetit

Perpara pak minutash ka perfunduar mbledhja e radhes e Komitetit Shteteror per ndertimin e kompleksit te ri parlamentar. Ne kete mbledhje u be prezantimi i studiove qe kane shprehur interes per te marre pjese ne konkursin nderkombetar prej nga do te dale projekti fitues. Sipas kryetare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.957Z

Topi takon Sabon: Do të thellojmë bashkëpunimin mes pushtetit qendror dhe vendor

Bashkëpunimi efikas midis pushtetit qendror dhe vendor është shumë i rëndësishëm në të mirë të vendit. Kështu ka theksuar Presidenti i Republikës, Bamir Topi, gjatë takimit me Presidenten e Asamblesë së Rajoneve të Europës, njëkohësisht zëvendëspresidente e Këshillit Rajonal,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.862Z

Mbyllet maskarada 5 ditore e Kongresit, Rama klonon Komitetin e ri Qendror të PS

10-11-2011 / Gazeta 55 Kryesocialisti Edi Rama njoftoi pak minuta më parë se ka përfunduar procesi i hajdutërisë së votave të delegatëve të Kongresit dhe se është arritur ndërtimi i listës së anëtarëve të rinj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.658Z

Skema e Komitetit, si do te organizohet referendumi per mbrojtjen e Kushtetutës

Shaban Sulçe Shpallja e amendimeve kushtetuese në Fletoren Zyrtare të Republikës së Shqipërisë pritet të shënojë startin zyrtar të mbledhjes së firmave për referendum nga ana e Komitetit Kombëtar të Mbrojtjes së Kushtetutës. Burime pranë këtij Komiteti bëjnë të ditur se menj�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama