Rezultate te kerkimit per termin: +Komunikim +Publik

Total: 1880
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.769Z

Komunikim i vdekur

Nga Klodi Leka   Mund te them pa frike se shkaku fillestar i problemeve tona sociale dhe problemeve te shoqerise ne teresi nuk jane ndryshimi i mardhenieve te ndersjellta, nuk jane as faktoret ekonomike dhe interesat e ngushte personale, nuk eshte as poltika qe ka monopiolizuar gjithe organizma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.630Z

"Komunikim me Dobjanin, PS luan politikisht"

Policia shqiptare ka bere ne Prokurori nje padi ndaj Avokatit te Popullit, per nderhyrje ne hetime. Padia eshte bere ne Prokurorine e Shkodres. Burime te Drejtorise se Policise kane deklaruar se, ka pasur disa nderhyrje flagrante te komisionareve te institucionit te Avokatit te Popullit per te lene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.893Z

Erjon Veliaj mashtron opinionin publik

Prokuroria s’e ka mbyllur hetimin ndaj tij për korrupsionAvokati Altin Goxhaj u shpreh dje se nuk ka asnjë komunikim shkresor nga organi i akuzës, për mbyllje të çështjes hetimore në ngarkim të kreut të G 99-ës Erjon Veliaj, lidhur me akuzën e ngritur në drejtim të tij, për evaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.094Z

Mbi editorialet si komunikim opozitar

MENTOR NAZARKO Të merresh me editorialet e Edi Ramës nuk është një ushtrim i padobishëm. Të merresh me to do të thotë të merresh me mënyrën si opozita komunikon me zgjedhësit dhe sa efektiv është ky komunikim. Për këtë shkak ia vlen të rrekesh mbi arsyet e shkrimit të tyre dhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.402Z

Paris rikthehet ne publik

Paris Jackson ka kaluar një kohë cilësore me gjyshen e saj, që prej tentativës për vetvrasje në verën e shkuar. Prej shumë muajsh, 15-vjeçarja është zhdukur nga vëmendja publike, duke gjetur strehë në vatrën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.766Z

Në organizim të Zyrës për Komunikim me Publikun në Zyrën e Kryeministrit, u mbajt tryeza "Sfidat në zbatimin e Ligjit për Qasje në Dokumente Publike, katër vite pas hyrjes në fuqi"

Prishtinë, 7 nëntor 2014 Zyra për Komunikim me Publikun e Zyrës së Kryeministrit të Republikës së Kosovës, me mbështetjen e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ka organizuar sot tryeza e titulluar "Sfidat në zbatimin e Ligjit për Qasje në Dokumente Publike, katër vite pas hyrjes në fuq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.217Z

Vladimir Myrtezai: Greg Rama në një komunikim të pamundur

Kuratori i ekspozitës Fidem, me autor Greg Ramën e quan këtë ekspozitë një stacion të rëndësishëm në karrierën e artistit të ri. “Besim, komunikim i hapur dhe afrimitet është një trekëndësh që shënjon një territor të personalizuar për artistin e ri Greg Rama, i diplomuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama