Rezultate te kerkimit per termin: +Komunikim +Publik

Total: 1880
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.928Z

Noka Qeveria hedh ne rruge deshmitaret e drejtesise mbron bandat e krimit

Transmetuar me 19082015 - 1439 PUBLICITET Tirane 19 gusht 2015 NOAal- Partia Demokratike akuzon qeverine se po mbron bandat e krimit dhe po hedh ne rruge deshmitaret e drejtesisebr br Deputeti i Partise demokratike Flamur No

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.600Z

Pedagogia qe rrefen Berisha Rama dhe prifterinjte...

Si flasin politikanet shqiptare a jane modeli perfekt i prezantimit publik pse teksti dhe mimika nuk shkojne ne harmoni a kane krijuar politikanet shqiptare ndonje model origjinal te te folurit publik... Pedagogia e Akademise se Arteve regjisorja Sonila Kapedani per here te pare sjell nje liber per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.316Z

Krijohet Rrjeti i Autizmit per Europen Juglindore

Pak dihet per autizmin semundjen ende enigme qe prek rende funksionet e trurit. Ajo qe dihet eshte se femijet e prekur prej saj duken normale deri ne moshen dy vjecare kur semundja nis e shfaq simptomat e saj probleme ne komunikim mbyllje ne vetvete pamundesi per te krijuar lidhje emocionale dhe sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.954Z

Qeveria i përgjigjet KIPRED-it: Jemi në nivel të detyrës

Qeveria e Republikës së Kosovës ka reaguar sot lidhur me rezultatet e hulumtimit nga Instituti Kosovar për Kërkime dhe Zhvillim të Politikave - KIPRED, sipas të cilave Kryeministria dhe Ministria e Punëve të Brendshme janë me besim më të ul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.379Z

Bode: Kriza, ulen parashikimet për të ardhurat dhe rritjen

SHKRUAN: Blerina Hoxha 26-10-2011 14:04Ministri i Financave, Ridvan Bode ka pranuar pjesërisht ndikimet e krizës së vendeve fqinje Greqi dhe Itali në ekonominë shqiptare, duke garantuar se nuk do të ketë implikacione të drejtpërdrejta. Për t’i paraprirë kësaj situate, Bode tha se qev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.403Z

PD-LSI padit Ramën: Kanosi oficerin Nuhu. Kryeministri: Gati të hetohem

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, do të padisin në prokurori kryeministrin Edi Rama për kërcënim të ish-oficerit të policisë, Emiljano Nuhu. Kallzimi mban datën 3 tetor 2018 dhe grupet parlamentare të PD dhe LSI përfaqësohen nga kryetarët respektivë Edmond Spaho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.310Z

Komisioni ad-hoc zgjedh Igli Totozanin për Avokati i Popullit

Denis Dedej Partia Socialiste do ti propozojë Kuvendit të Shqipërisë Igli Totozanin si kandidat për pozicionin e Avokatit të Popullit. Juristi dhe publicisti i njohur është përzgjedhur nga komisioni ad-hoc i ngritur në selinë rozë, i cili ka vlerësuar kandidaturat e ardhura për një p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama