Rezultate te kerkimit per termin: +Komunikim +Publik

Total: 1880
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.402Z

Paris rikthehet ne publik

Paris Jackson ka kaluar një kohë cilësore me gjyshen e saj, që prej tentativës për vetvrasje në verën e shkuar. Prej shumë muajsh, 15-vjeçarja është zhdukur nga vëmendja publike, duke gjetur strehë në vatrën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.766Z

Në organizim të Zyrës për Komunikim me Publikun në Zyrën e Kryeministrit, u mbajt tryeza "Sfidat në zbatimin e Ligjit për Qasje në Dokumente Publike, katër vite pas hyrjes në fuqi"

Prishtinë, 7 nëntor 2014 Zyra për Komunikim me Publikun e Zyrës së Kryeministrit të Republikës së Kosovës, me mbështetjen e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ka organizuar sot tryeza e titulluar "Sfidat në zbatimin e Ligjit për Qasje në Dokumente Publike, katër vite pas hyrjes në fuq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.217Z

Vladimir Myrtezai: Greg Rama në një komunikim të pamundur

Kuratori i ekspozitës Fidem, me autor Greg Ramën e quan këtë ekspozitë një stacion të rëndësishëm në karrierën e artistit të ri. “Besim, komunikim i hapur dhe afrimitet është një trekëndësh që shënjon një territor të personalizuar për artistin e ri Greg Rama, i diplomuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.892Z

Erjon Veliaj mashtron opinionin publik, Prokuroria s’e ka mbyllur çështjen ndaj tij

Avokati Altin Goxhaj u shpreh sot se nuk ka asnjë komunikim shkresor nga organi i akuzës, për mbyllje të çështjes hetimore në ngarkim të kreut të G99-ës Erjon Veliaj, lidhur me akuzën e ngritur në drejtim të tij, për evazion fiskal në shumën prej 5.4 milionë euroshErion Veliaj ka de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.445Z

Vajza e mbretit të popit Micheal Jackson rishfaqet në publik

Transmetuar më 26.03.2014 - 11:25 Paris Jackson ka kaluar një kohë cilësore me gjyshen e saj, që prej tentativës për vetëvrasje në verën e shkuar. Prej shumë muajsh, 15-vjeçarja është zhdukur nga vëmendja pub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.410Z

MPJ, ndryshim komunikimin publik

Marrdhniet me mediat N sesionin e fundit t Konferencs s Ambasadorve u fol edhe pr rndsin e nj komunikimi mediatik sa m t mir dhe efikas t Ministris son t Jashtme dhe prfaqsive tona diplomatike n t gjith botn. Kshtu, zdhnsi i Ministris s Punve t Jashtme, Ralf Gjoni, ka folur n konfrenc n lidhje me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.290Z

Të ringjallim opinionin e vërtetë publik

Ndriçim Kulla Sipas një artikulli të famshëm të “New York Times” me rastin e luftës në Irak, opinioni publik përfaqëson sot një superfuqi botërore, në tërë kuptimin e fjalës. Atëherë ne sot duhet të shtrojmë pyetjen: A ekziston tek ne ky opinion?Në këtë pikë,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama