Rezultate te kerkimit per termin: +Komunikim +Publik

Total: 1880
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.217Z

Vladimir Myrtezai: Greg Rama në një komunikim të pamundur

Kuratori i ekspozitës Fidem, me autor Greg Ramën e quan këtë ekspozitë një stacion të rëndësishëm në karrierën e artistit të ri. “Besim, komunikim i hapur dhe afrimitet është një trekëndësh që shënjon një territor të personalizuar për artistin e ri Greg Rama, i diplomuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.892Z

Erjon Veliaj mashtron opinionin publik, Prokuroria s’e ka mbyllur çështjen ndaj tij

Avokati Altin Goxhaj u shpreh sot se nuk ka asnjë komunikim shkresor nga organi i akuzës, për mbyllje të çështjes hetimore në ngarkim të kreut të G99-ës Erjon Veliaj, lidhur me akuzën e ngritur në drejtim të tij, për evazion fiskal në shumën prej 5.4 milionë euroshErion Veliaj ka de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.445Z

Vajza e mbretit të popit Micheal Jackson rishfaqet në publik

Transmetuar më 26.03.2014 - 11:25 Paris Jackson ka kaluar një kohë cilësore me gjyshen e saj, që prej tentativës për vetëvrasje në verën e shkuar. Prej shumë muajsh, 15-vjeçarja është zhdukur nga vëmendja pub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.410Z

MPJ, ndryshim komunikimin publik

Marrdhniet me mediat N sesionin e fundit t Konferencs s Ambasadorve u fol edhe pr rndsin e nj komunikimi mediatik sa m t mir dhe efikas t Ministris son t Jashtme dhe prfaqsive tona diplomatike n t gjith botn. Kshtu, zdhnsi i Ministris s Punve t Jashtme, Ralf Gjoni, ka folur n konfrenc n lidhje me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.290Z

Të ringjallim opinionin e vërtetë publik

Ndriçim Kulla Sipas një artikulli të famshëm të “New York Times” me rastin e luftës në Irak, opinioni publik përfaqëson sot një superfuqi botërore, në tërë kuptimin e fjalës. Atëherë ne sot duhet të shtrojmë pyetjen: A ekziston tek ne ky opinion?Në këtë pikë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.786Z

Greva e urisë, Vasili: Shqetësohemi për shëndetin publik

Tiranë, 03 maj, NOA - Ministria e Shëndetësisë shprehet e shqetësuar për shëndetin publik, i cili sipas saj, po vihet në rrezik nga greva e urisë që po zhvillojnë prej disa ditësh, disa deputetë të opozitës dhe qytetarë. Në një dalje për mediat, ministri Petrit Vasili dekl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.833Z

Rama-Basha ligjerimi publik

Menyra si lideret aktuale te politikes i drejtohen publikut eshte analizuar nga studiues analiste e shkrimtare Ne mbeshtetje te idese se komunikimi eshte menyre me e mire prezantimi edhe se vete reformat natyrisht fjalimet jane ndalur te 2 lideret kryesore Edi Rama dhe Lulzim Basha E shkuara e Kryem

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama