Rezultate te kerkimit per termin: +Komunitetit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.585Z

Pezullohet kreu i Komunitetit Mysliman

Anetare te kryesise se Komunitetit Mysliman dhe kryesise se Keshillit te Pergjithshem te ketij institucioni kane pezulluar deri ne nje date te papercaktuar kryetarin Selim Muca. Sipas tyre kryetari Muca me veprimet e tij ka shkelur statutin dhe ka krijuar klane dhe grupime brenda ketij i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.575Z

Komunitetit LGBT mjafte diskriminimit

Turp Kuvendi i Shqiperise ti jape fund diskriminimit te Komunitetit LGBT ne Shqiperi Permes ketij reagimi publik LGBT PRO/PINK Embassy akuzon publikisht Komisionin Parlamentar te Punes Ceshtjeve Sociale dhe Shendetesise pasi ka konsumuar ne menyre te hapur nje rast te paster diskriminimi ndaj kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.313Z

Totozani, anëtar nderi i komunitetit rom

Titulli Instituti i Kulturës Rome i dorëzoi dje Avokatit të Popullit, Igli Totozani, titullin Romanipe Honoris Causa, duke e njohur atë si një anëtar nderi të komunitetit rom dhe si Amaro Avokat I Ko Sundal (Avokati ynë në botë) për vlerësimin e pamasë dhe mbështetjen e ndier me zemër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.384Z

Shtetëzohet prona e Komunitetit Mysliman

TIRANE-Qeveria i merr pronën Komunitetit Mysliman, të cilën ia ktheu me një vendim të posaçëm në vitin 2007, e shtetëzon dhe e kalon si fond fizik pranë Agjencisë së Kthimit dhe Kompensimit të Pronave. Ky vendim u mor në mbledhjen e radhës së Këshillit të Ministrave, të mër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.583Z

Pezullohet kreu i komunitetit mysliman Selim Muca

Pezullohet nga detyra kreu i komunitetit Mysliman Selim Muca. Vendimi per shkarkimin e tij u be nha kryesia e komunitetit mysliman e cila thekson se shkarkimi eshte bere per veprime antistatutore dhe te jashteligjshme si dhe per sjellje manipuluese. Nderkohe kryesia e komunitetit mysliman ka emeru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.705Z

Nishani pret kreun e Komunitetit Musliman

0 Presidenti i Republikes priti ne nje takim Kryetarin e ri te Komunitetit Musliman Skender Brucaj Duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.791Z

Ndjenja e komunitetit duhet ripërtërirë

Nga Gjon NDREJA Përpara disa ditësh, po ndiqja një kronikë  në një nga televizionet publike,  lidhur me gjendjen e  një shkolle në qytetin e Kukësit, e cila paraqitej me disa xhama të thyer dhe gazetari thoshte se mungonte edhe ngrohja. Të intervistuar nga gazetari bano

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama