Rezultate te kerkimit per termin: +Konferenca

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.601Z

Mbahet konferenca “Zgjerimi i BE dhe sfidat transatlantike”

Instituti ASPEN/Gjermani dhe Ministria e Punëve të Jashtme nisin sot në Durrës, konferencën me temë: "Roli i ardhshëm i NATO-s dhe BE-së në Europën Juglindore, (zgjerimi i BE dhe sfidat transatlantike)".   Fjalën përshë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.050Z

Gjana: Adresuam çështjet që kërkoi Konferenca e Kryetarëve

17-04-2012 / Gazeta 55 Rregullorja e parlamentit, grupi i punës mbyll mandatin Grupi i punës për ndryshimin e Rregullores së Kuvendit, i njohur si procesi i reformës parlamentare e ka mbyllur punën e vet, por pa një votim final mes dy palëve, ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.536Z

Konferenca per vleresimi i prioriteteve te plan-veprimit

Shumica e prioriteteve të prashtruara në planin e veprimit janë plotësuar. Një qëndrim i tillë u bë publik nga ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, gjatë një konferencë të përbashkët për shtyp me ambasadorin e BE-së n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.695Z

Konferenca per vleresimin e prioriteteve te plan-veprimit

Shumica e prioriteteve të prashtruara në planin e veprimit janë plotësuar. Një qëndrim i tillë u bë publik nga ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, gjatë një konferencë të përbashkët për shtyp me ambasadorin e BE-së n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.922Z

Ne Maqedoni mbahet konferenca nderkombetare per zhvillimin dixhital

Ne Oher te Maqedonise po mbahet nje konference nderkombetare per zhvillimin dixhital dhe internetin me brez te gjere. Aty po marrin pjese drejtues te disa kompanive te njohura boterore.Biznesmeni mesikan Karlos Slim bashkedrejtues i Komisionit per zhvillimin dixhital dhe internetin theksoi ndikimin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama