Rezultate te kerkimit per termin: +Konferenca

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.536Z

Konferenca per vleresimi i prioriteteve te plan-veprimit

Shumica e prioriteteve të prashtruara në planin e veprimit janë plotësuar. Një qëndrim i tillë u bë publik nga ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, gjatë një konferencë të përbashkët për shtyp me ambasadorin e BE-së n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.695Z

Konferenca per vleresimin e prioriteteve te plan-veprimit

Shumica e prioriteteve të prashtruara në planin e veprimit janë plotësuar. Një qëndrim i tillë u bë publik nga ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, gjatë një konferencë të përbashkët për shtyp me ambasadorin e BE-së n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.922Z

Ne Maqedoni mbahet konferenca nderkombetare per zhvillimin dixhital

Ne Oher te Maqedonise po mbahet nje konference nderkombetare per zhvillimin dixhital dhe internetin me brez te gjere. Aty po marrin pjese drejtues te disa kompanive te njohura boterore.Biznesmeni mesikan Karlos Slim bashkedrejtues i Komisionit per zhvillimin dixhital dhe internetin theksoi ndikimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.328Z

Afganistan,konferenca pro kalimit të sigurisë te vendasit

Në komunikatë i bëhet thirrje opozitës së armatosur afgane dhe komunitetit të tyre që të heqin dorë nga dhuna dhe të mos kenë lidhje me organizatat terroriste ndërkombëtare si dhe të respektojnë kushtetutën në ndërtimin e një Afganistani paqësor.Edhe ministri francez i Punëve t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama