Rezultate te kerkimit per termin: +Konferenca

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.527Z

Sot mblidhet Konferenca Gjyqesore

TIRANE-Nen drejtimin e kryetares se Gjykates se Larte Shpresa Becaj do te mblidhet sot konferenca Gjyqesore Kombetare ku gjyqtaret nga e gjithe Shqiperia do te votojne per pese emrat e rinj si anetare te Keshillit te Larte te Drejtesise. Per kandidate te KLD-se garojne plot 30 gjyqtare nga te tri ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.912Z

Mblidhet Konferenca e Kryetareve

E merkure 22 Shkurt 2012 1734 Konferenca e Kryetareve Konferenca e Kryetareve miratoi ne mesdite kalendarin 3 javor te punes me konsensusin e paleve. Me kerkese te opozites eshte shtyre edhe nje jave shqyrtimi i ligjit per ngritjen e gjykates administrative keshtu ky draft do te diskutohet ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.232Z

Konferenca e Gërmisë

ECFR’i do të mbledhë afër 100 zyrtarë të lartë të diplomacisë, politikës dhe mediave në një konferencë në Prishtinë. Aty, do të marrin pjesë ministrat e jashtëm të vendeve të rajonit, por do të ketë edhe zyrtarë të vendeve që ende nuk e kanë njohur Shtetin e Kosovës. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.541Z

Presidenti, mblidhet Konferenca e Kryetarëve

TIRANE- Kuvendi i Shqiperise nis sot zyrtarisht punen per procedurat e zgjedhjes se Presidentit te ri te vendit. Paraditen e sotme ka nisur mbledhja e Konferences se Kryetareve. Ne nje deklarate per mediat, Kuvendi ka bere me dije se Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli bazuar në nenet 87 dhe 88

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.415Z

Te henen mblidhet Konferenca Gjyqesore

TIRANE-Nen drejtimin e kryetares se Gjykates se Larte Shpresa Becaj do te mblidhet te henen konferenca Gjyqesore Kombetare ku gjyqtaret nga e gjithe Shqiperia do te votojne per pese emrat e rinj si anetare te Keshillit te Larte te Drejtesise. Per kandidate te KLD-se garojne plot 30 gjyqtare nga te t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.890Z

Kalendari i punimeve, mblidhet Konferenca e Kryetarëve

TIRANE- Konferenca e Kryetarëve të Grupeve Parlamentare ka nisur mbledhjen per miratimin e kalendarit 3-javor të punimeve të Kuvendit. Mbledhja vjen vetem pak dite para nisjes se sesionit te ri parlamentar, qe starton punen ditën e hënë më 3 shtator. Nje dite me pare, Kryetarja e Kuvendit, J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.043Z

Konferenca Ipeshkvore uron Bujar Nishanin

Konferenca Ipeshkvore e Shqipërisë ka uruar Bujar Nishanin për zgjedhjen në postin e presidentit të ri të shtetit. Në urimin e saj, Konferenca Ipeshkvore thekson se posti në të cilin Zoti Nishani është zgjedhur ka një rëndësi t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama