Rezultate te kerkimit per termin: +Konfirmimit

Total: 1434
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.693Z

Dopingu pezullohen peshengritesit

brbrFederata Nderkombetare e Peshengritjes pezulloi me dy vjet nga aktivitetet sportive Daniel Godellin dhe Romela Begaj ndersa Hysen Pulaku me 8 vjet per rast te perseritur Dy sportistet e pare rezultuan pozitiv ne testin antidoping me substancen stanozolol pas boterorit te Kazakistanit Pas konfirm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.253Z

Lewa e tregon shpirtin: Jap gjithçka, kthehem për Barcën

Pas konfirmimit për përfundimin e sezonit për Arjen Robben, në dilemë është edhe sezoni për sulmuesin Robert Lewandowski. Sulmuesi polak, ka pësuar lëndim në hundë dhe në nofulla, gjatë ndeshjes gjysmëfinale të Kupë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.879Z

Gjyqtari kosovar ndanë drejtësinë në Lojërat Olimpike

Gjyqtari i mirënjohur i ping pongut, Jeton Beqiri, do të ndajë drejtësinë në Lojërat Olimpike të Rio 2016. Kryetari i Federatës së Ping Pongut të Kosovës, Nehat Çitaku ka pranuar letrën e konfirmimit nga Drejtori Operativ i Loj&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.171Z

Befason Barcelona, i afrohet Arda Turanit

Largimi i Arda Turan nga Atletico Madridit po duket i sigurtë. Por aspak nuk është i sigurtë nëse Turan do të largohet nga La Liga. Barcelona i është ofruar shumë orëve të fundit Arda Turanit pas konfirmimit të agjentit të tij se lojta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.852Z

Barca analizon tregun, ja alternativat për të zëvendësuar Rafinhan

Pas konfirmimit se Rafinha do të mungojë në pjesën tjetër të sezonit, Barcelona ka filluar të analizoj tregun e transferimeve, për të gjetur alternativat e brazilianit. Barcelonës gjatë muajit janar i përfundon dënimi i FIFA-s, ku i ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.826Z

Gjetja e trupit te pajete hetohet pista e vrasjes

brbrPas 5 ditesh nga gjetja e trupit te pajete te Besnik Pudjas ne Shengjergj krahas dyshimeve te vetevrasjes policia po heton dhe pisten e vrasjes Burime prane uniformave blu thane se kjo piste u perforcua me shume pas konfirmimit te ardhur nga Instituti i Mjekesise Ligjore per kendin e qitjes se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.499Z

Lotaria Amerikane, ja si të kontrolloni nëse jeni fitues!

TIRANE - Prej orës 18:00 të ditës së djeshme të gjithë shtetasit shqiptarë që kanë aplikuar për të përfituar nga Lotaria Amerikane, mund të shohin rezultatin e aplikimit të tyre. Për të parë gjendjen e statusit tuaj, duhet të klikoni në linkun https://www.dvlottery.state.gov/esc/

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama