Rezultate te kerkimit per termin: +Kongresment

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.256Z

SHBA, reforma, krcnohen kongresment mbshtets

Pas mesazhit kërcënues ndaj presidentit Obama në internet, të tjera kërcënime, këtë herë ndaj kongresmenëve demokratë që e votuan atë, kanë dalë në dritë. Deklarata u lëshua prej liderit të mazhorancës demokrate në Dhomën e Përfaqësuesve, Steni Hojer. Hojer në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.026Z

Kongresi Amerikan, sqarime Greqisë për masakrën e 45-s

Greqis do t’i duhet t jap sqarime para Kongresit Amerikan pr masakrn ame t vitit 1945. Kjo, pr faktin se dosja e amris pritet t prfshihet s shpejti n axhendn e Kongresit Amerikan, i cili brenda dy vitesh do t ket n tavolinn e puns pr shqyrtim rezolutn q dnon masakrn mbi pop

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.578Z

Meta: Qeveria do ta çojë deri në fund mandatin

Intervista/ Zv.kryeministri dhe ministri i Jashtëm, Ilir Meta, flet nga Uashingtoni për situatën politike në vend Zgjedhjet e parakohshme do t mbeten nj dshir e kryesocialistit Edi Rama, pasi qeveria aktuale e koalicionit PD-LSI ka vendosur ta konsumoj mandatin e saj deri n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama