Rezultate te kerkimit per termin: +Kontaktit

Total: 2854
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.624Z

Vdes 26-vjecari pas kontaktit me rrymen elektrike

brbrNje 29-vjecar nga Gramshi humbi jeten pak kontaktit qe pati me energjine elektrikebrbr brbrNgjarja e rende ndodhi ne fshatin Kukur te Gramshit ku dy tela te tensionit te mesem u shkeputen nga shtylla dhe rane mbi Mariglen Shulin i cili ishte duke vaditur token ne ate momentbrbr brbrPavaresisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.869Z

Oficerët e kontaktit do të paguhen si diplomatë me gradën “Këshilltar”

Rritet nga 150 deri në 300 euro trajtimi i tyre për të përballuar jetesën Luan Kondi Tiranë - Qeveria vendosi që punonjësit e Ministrisë së Brendshme, të atashuar në përfaqësitë diplomatike të Republikës së Shqipërisë, për kohën që shërbejnë si oficerë kontakti pranë min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.219Z

Takohet Grupi i Kontaktit për Libinë

Grupi i Kontaktit për Libinë do të takohet në Katar gjatë ditës së sotme, ku do të diskutojë përgjigjen ndërkombëtare rreth konfliktit në këtë vend. Pritet që në takimin e Dohas të flasin dhe përfaqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.876Z

Luftimet në Libi, mblidhet Grupi i Kontaktit

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Europian si dhe nga disa vende arabe takohen sot në Emiratet e Bashkuara Arabe për një raund tjetër bisedimesh mbi të ardhmen e Libisë. Takimi pason bombardimet e rënda të NATO-s gjatë kësaj jave në T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.464Z

Nis takimi i Grupit të Kontaktit për Libinë

Përfaqësuesit e shteteve arabe dhe perëndimore kanë nisur mesditën e sotme takimin me udhëheqësit e kryengritësve libianë në Stamboll. I ashtëquajturi “Grup i Kontaktit” është duke koordinuar përpjekjet për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.255Z

Katar, Grupi i Kontaktit: Gedafi, jo më lider i Libisë

Grupit i ri i Kontaktit mbi Libinë, një organ i cili u formua pas Konferencës Ndërkombëtare të Londrës për Libinë, ka bërë thirrje për largimin e Muamar Gedafit si lider i vendit.Takimi i parë i këtij grupi u zhvillua në Doha të Katarit, vendi i parë afrikan që tradhtoi Gedafin, du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.824Z

Posta Shqiptare në ditën e kontaktit me klientin

26/08/2009  Iniciativa e dytë Posta Shqiptare katër vitet e fundit është shndërruar në një kompani shërbimesh e orientuar drejt klientit si në gamën e shërbimeve që ofrohen në funksion të lehtësirave ndaj qytetarëve, ashtu edhe në përpjekjet e vazhdueshme për përmirësi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama