Rezultate te kerkimit per termin: +Kopenhag

Total: 191
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.337Z

Sa i pafat Balotelli, e nisin për Kopenhagë

Mario Balotelli duket shumë i pafat te Milani. Sulmuesi italian asesi nuk po arrinë ta sajoi një lëndim që po e lë atë jashtë fushave në javët e fundit. Që nga ndeshja me Genoan, Balotelli nuk është parë më në fushë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.035Z

Shpend Ahmeti ‘nxehet’ në Kopenhagë para sfidës Danimarkë - Shqipëri (Foto)

I pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti gjatë ditës së djeshme ka udhëtuar për në Danimarkë së bashku me bashkëshorten dhe deputetin Fisnik Ismaili, për të përkrahur Kombëtaren Shqiptare. Ahmeti është njëri ndër tif

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.924Z

Tifozët Kuqezi: Nuk ka pasur keqpërdorime nga anëtarët tanë në Kopenhagë

Tifozët Kuqezi nëpërmjet një reagimi kanë mohuar të ketë pasur keqpërdorime nga ana e zyrtarëve të tyre më 4 shtator në Kopenhagë, gjatë shpërndarjes së disa produkteve që mbajnë vulën e tyre, pak para fil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.686Z

Alarm për bombë në aeroportin e Kopenhagës

Një terminal i aeroportit të Kopenhagës u evakuua pas një alarmi për bombë. Vendimi për zbrazjen e terminalit 3 erdhi pas gjetjes së një çante të dyshimtë, bëri të ditur një zëdhënës i aeroportit. Përve&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.102Z

Nga “Korabi” i Nju Jorkut, në Kopenhagë dhe Elbasan për Shqipërinë

Pesë anëtarë të Klubit Futbollistik “Korabi”, në Neë York, do të udhëtojnë për në Kopenhagë të Danimarkës dhe në Elbasan, në Shqipëri, për të ndjekur dy ndeshjet e kombëtares kuqezi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.034Z

Tifozët kuqezi po i “vjelin” shqiptarët në Kopenhagë? (Foto)

Në sheshin “Nørrebrohallen” në Kopenhagë, vend ku janë mbledhur tifozët shqiptarë, pak momente më parë, kanë mbërritur disa pako, me rekuizita, fanella, shalla, flamuj e gjëra të tjera që lidhen me kombëtaren sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.034Z

Policet daneze fotografohen me “Autochthonuas” (Foto)

Qyteti i Kopenhagës është i mbushur me tifozë shqiptarë, që nga e gjitha bota, kanë mësyrë Danimarkën për të mbështetur kombëtaren shqiptare, në një ndeshje shumë të rëndësishme, për kualifikimet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama