Rezultate te kerkimit per termin: +Kopenhag

Total: 191
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.686Z

Alarm për bombë në aeroportin e Kopenhagës

Një terminal i aeroportit të Kopenhagës u evakuua pas një alarmi për bombë. Vendimi për zbrazjen e terminalit 3 erdhi pas gjetjes së një çante të dyshimtë, bëri të ditur një zëdhënës i aeroportit. Përve&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.102Z

Nga “Korabi” i Nju Jorkut, në Kopenhagë dhe Elbasan për Shqipërinë

Pesë anëtarë të Klubit Futbollistik “Korabi”, në Neë York, do të udhëtojnë për në Kopenhagë të Danimarkës dhe në Elbasan, në Shqipëri, për të ndjekur dy ndeshjet e kombëtares kuqezi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.034Z

Tifozët kuqezi po i “vjelin” shqiptarët në Kopenhagë? (Foto)

Në sheshin “Nørrebrohallen” në Kopenhagë, vend ku janë mbledhur tifozët shqiptarë, pak momente më parë, kanë mbërritur disa pako, me rekuizita, fanella, shalla, flamuj e gjëra të tjera që lidhen me kombëtaren sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.034Z

Policet daneze fotografohen me “Autochthonuas” (Foto)

Qyteti i Kopenhagës është i mbushur me tifozë shqiptarë, që nga e gjitha bota, kanë mësyrë Danimarkën për të mbështetur kombëtaren shqiptare, në një ndeshje shumë të rëndësishme, për kualifikimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.869Z

Kopenhaga sot e "shqipeve", vishet kuq e zi (Video-Foto)

Mijëra tifozë shqiptarë nga të gjitha trevat ia kanë mësyer sot Kopenhagës në përkrahje të Kombëtares Shqiptare për ndeshjen me Danimarkën. Fotoreporteri i Indeksonline po qëndron atje duke sjellur pamje nga vendi i ngjarjes fal&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.687Z

Koreografi fantastike, rrallë shihet kjo

Derbi i futbollit danez mes Kopenhagës dhe Brondbyt ka sjellur një koreografi të paparë para ndeshjes. Tifozët e Kopenhagës u përkujdesën për këtë koreografi e cila u përgatit nga 3 mijë tifozë. Brenda pak minutash, tifozët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.667Z

Të gjithë qeshin me trajnerin

Një moment qesharak është parë në ndeshjen e kampionatit danez mes Kopenhagës dhe Vestjealand. Trajneri i Kopenhagës, Stale Solbbaken në përpjekje për të ndalur një top, u rrëzua në terrenin me ujë. Por reagimi i tij ishte v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama