Rezultate te kerkimit per termin: +Kopenhag

Total: 191
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.936Z

Sulmuesi në Kopenhagë mund të jetë frymëzuar nga Parisi

Agjencia daneze e inteligjencës, PET, ka thënë se hetuesit kanë identifikuar të dyshuarin e sulmeve vdekjeprurëse në Kopenhagë dhe se ai është dikush që ka qenë në “radarin” e agjencisë. Kreu i PET-it, Jens Madsen, me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.743Z

Fisnik Ismaili dhe Shpend Ahmeti nisen për Kopenhagë, për të mbështetur Shqipërinë (Foto)

Derisa ka mbetur edhe një ditë deri të zhvillimi i ndeshjes shumë të rëndësishme mes Danimarkës dhe Shqipërisë në Kopenhagë, e vlefshme për kualifikimet e evropianit Euro 2016 që mbahet në Francë, mijëra tifozë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.035Z

Ja çfarë befasie e priti Blendi Fevziun në Kopenhagë?

Gazetari shqiptar, Blendi Fevziu i cili gjithmonë ndjek ndeshjet e Kombëtarës Shqiptare, madje edhe në Beograd. Ai ka udhëtuar në Kopenhagë dhe atje është ndeshur me disa befasi. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Lexoni komentin e Fevzi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.337Z

Sa i pafat Balotelli, e nisin për Kopenhagë

Mario Balotelli duket shumë i pafat te Milani. Sulmuesi italian asesi nuk po arrinë ta sajoi një lëndim që po e lë atë jashtë fushave në javët e fundit. Që nga ndeshja me Genoan, Balotelli nuk është parë më në fushë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.035Z

Shpend Ahmeti ‘nxehet’ në Kopenhagë para sfidës Danimarkë - Shqipëri (Foto)

I pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti gjatë ditës së djeshme ka udhëtuar për në Danimarkë së bashku me bashkëshorten dhe deputetin Fisnik Ismaili, për të përkrahur Kombëtaren Shqiptare. Ahmeti është njëri ndër tif

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.924Z

Tifozët Kuqezi: Nuk ka pasur keqpërdorime nga anëtarët tanë në Kopenhagë

Tifozët Kuqezi nëpërmjet një reagimi kanë mohuar të ketë pasur keqpërdorime nga ana e zyrtarëve të tyre më 4 shtator në Kopenhagë, gjatë shpërndarjes së disa produkteve që mbajnë vulën e tyre, pak para fil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.686Z

Alarm për bombë në aeroportin e Kopenhagës

Një terminal i aeroportit të Kopenhagës u evakuua pas një alarmi për bombë. Vendimi për zbrazjen e terminalit 3 erdhi pas gjetjes së një çante të dyshimtë, bëri të ditur një zëdhënës i aeroportit. Përve&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama