Rezultate te kerkimit per termin: +Kor

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.249Z

Korçë, polica ndalon grabitësit e kazinosë

Ndalohen nga policia e qytetit juglindor të Korçës tre persona të dyshuar për grabitje me armë në një lokal të lojërave të fatit në lagjen numër 15 të Korçës. Endri Bostanxhi 34 vjeç, i vëllai Leonard Bostanxhi 40 vjeç dhe Kostika Simaku 44 vjeç, j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.802Z

Korçë,arrestohet nga policia vrasësi

Policia e Korçës bëri të mundur prangosjen e 53 vjeçarit Reshit Adri i cili vrau dje pasdite kushëririn e tij Lulëzim Lazen. Sipas policisë vrasësit Adri u arrestua në vendin e quajtur Koria e Vakëfit me një granatë dhe një automatik në dorë. Ngjarja ndodhi në fshatin Po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.982Z

Korçë, mblidhet shtabi i emergjencës

Në prefekturën e Korçës është mbledhur shtabi i emergjencës për të caktuar masat që duhen marrë për përballimin e dimrit. Temë e diskutimit ka qenë veçanërisht siguria në rrugë. Mbërritja e reshjeve të para të borës dhe ulja e temperaturave kanë detyruar prefektur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.845Z

Korçë, plagoset komisioneri i PSD-së

Shënohet incidenti më i rëndë zgjedhor që nga fillimi i procesit të votimit. Një nga komisionerët e PSD-së në fshatin Sul të Devollit, Halil Taja është goditur me mjete ntë forta nga komisionerë të PD-së. Taja është plagosur rëndë dhe është dërguar menjëherë në spitalin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.847Z

Korçë, plagoset komisioneri i PS-së

Shënohet incidenti më i rëndë zgjedhor që nga fillimi i procesit të votimit. Një nga komisionerët e PS-së në fshatin Sul të Devollit, Halil Taja është goditur me mjete ntë forta nga komisionerë të PD-së. Taja është plagosur rëndë dhe është dërguar menjëherë në spitalin e B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.965Z

Korçë,dëbora bllokon gjysmën e qytetit

Reshjet e dëborës që ranë pa ndërprerje gjatë gjithë ditës së sotme kanë vështirësuar së tepërmi qarkullimin e mjeteve në akset rrugore rurale të rajonit juglindor të Korçës, ndërkohë që situata e furnizimit me ujë të pijshëm dhe energji elektrike paraqitet normale.Dho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.952Z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama