Rezultate te kerkimit per termin: +Korfuzi

Total: 320
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.361Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.903Z

Sandri me Blushin me helikopter të Bujar Nishanit në KorfuzNga Antena brenda familjesSandri dje ishte shumë i nxehur me Bujar Nishanin. U kthye urgjent nga Korfuzi ku ishte për weekend me Ben Blushin, Fevziun dhe Anastas Angjelin. Kur u nisën, Bujar

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri me Blushin me helikopter të Bujar Nishanit në KorfuzNga Antena brenda familjesSandri dje ishte shumë i nxehur me Bujar Nishanin. U kthye urgjent nga Korfuzi ku ishte për weekend me Ben Blushin,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.606Z

Deshton arratisja nga Korfuzi

brbrNje qen ka zbuluar tentativen e arratisjes se disa te denuarve ne burgun e Korfuzit ne Greqi Planet e tyre u prishen pasi gjate nje shetitjeje me te zotin qeni zbuloi nje vrime te vogel ne nje rrugice prane burgut per shkak te zhurmave qe vinin nga nentoka Qeni pasi pikasi gropen nuk largohej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.090Z

Kur princi i Britanisë vizitonte Durrësin në vitin 1862 (FOTOT)

Nga Auron Tare Eduardi dhe profesoret qe e shoqeruan ne udhetim Ne Shkurt te 1862 jahti mbreteror “Osborne” hyri ne Limanin e Durresit. Nje port i vogel, por piktoresk otoman ne brigjet shqiptare. Jahti kishte si mysafir te shquar Princin e Ëellsit me vone Mbreti Eduardi i VII i Anglise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.038Z

Miliarderi i “Monakos” në Sarandë për ditëlindjen e vajzës...me 65 supermiliarderë

TIRANE-“Panorama” shkruan sot se supermiliarderët e botës pushtojnë Gjirin e Sarandës. Pasditen e djeshme mbërritën në portin e qytetit 4 jahte luksoze dhe një kroçierë, që solli nga Korfuzi 65 personalitete të famshme, në botën e biznesit, modës e sportit. Presidenti i kl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.348Z

Alarmi SOS në mes të detit, policia parandalon tragjedinë

Policia kufitare e Sarandës shpëton një shtetas italian, i cili ishte nisur nga Korfuzi në Sarandë me skaf. Mjeti lundrues është përmbytur, ndërkohë që policia shqiptare arriti të shpëtojë në kohë italianin, emri i të cilit ende nuk bëhet me dije. Skafi 16 metra i gjatë, ishte nis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.887Z

Kapet banda shqiptare, 30 grabitje në Korfuz

KORFUZ- Policia e Korfuzit ka shkatërruar një bandë shqiparësh që akuzohet për rreth 30 grabitje në këtë ishull. Në pranga kanë rënë, tre shqiptare dhe në kërkim është shpallur një tjetër, 22 vjecar. Sipas policisë, janë arrestuar një 54 vjeçar shqiptar së bashku me të birin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama