Rezultate te kerkimit per termin: +Kors

Meta: total 160 / total_found 160 / time 0.000 / keyword[0] kors / docs[0] 160 / hits[0] 266 /
No Pic available
  • 2010-08-27

Trafikoi të dashurën 18-vjeçare, sillet në pranga nga Gjermania

Ekstradimet Interpol sjell edhe nj person t akuzuar pr vrasje n vitin 2004 n Kurbin Gjermania sjell n pranga shqiptarin e krkuar pr trafikimin e nj vajze nga Kora, ndrsa Belgjika, nj tjetr pr vrasje n La. N rastin e par bhet fjal pr Dritan Domin, i cili bashk me vllan dhe nj grua tjetr kan trafikua

No Pic available
  • 2010-08-26

Falsifikoi një dëftesë, arrestohet mësuesi 37-vjeçar

KOR Krkohej prej tre vjetsh pr dokumentin e falsifikuar q u zbulua nga ambasada amerikane Krkohej pr falsifikim dokumentesh dhe korrupsion aktiv, ndalohet nga policia ish-msuesi i shpallur n krkim. Burime zyrtare t policis s Kors, bjn t ditur se sht ndaluar 37-vjeari Panajot Malo, nga fshati Pirg i

No Pic available
  • 2010-08-26

Klubi, tifozët e policia, mbledhje antidhunë

Kor Merkato e milionave dhe afrimi i shum emrave cilsor, t cilat e kanSknderbeun pretendent pr titull, kan rritur entuziazmin e tifozve n Kor. Por, ashtu si ndodhi n Kavaj, mbshtetja e skuadrs, mund t dal leht jasht kontrollit dhe t shndrrohet n dhun. Prve dhuns nga tifozt e Bess, edhe mbshtetsit t

No Pic available
  • 2010-08-25

Vatrat e zjarrit, digjen dhjetëra hektarë pyje

Katr zona n flak jan lokalizuar brenda pak orsh n disa zona t vendit Katr vatra zjarri jan lokalizuar brenda pak orsh n disa zona t vendit. Pr pasoj, dhjetra hektar pyje, ullishta dhe vreshta jan prfshir nga flakt, ndrkoh q zjarret kan krcnuar seriozisht edhe banesa. Fier Nj zjarr me prmasa t mdha k

No Pic available
  • 2010-08-24

Zjarret, vendi është përflakur fundjavën e kaluar

Ministria e Mjedisit Disa vatra zjarrvnieje n Berat, Tropoj, Tepelen, Delvin Kuks, Kor, Puk dhe Sarand Shtohen rastet e zjarreve n t gjith territorin e vendit. N fundjavn e kaluar jan shnuar disa vatra zjarri, mjaft prej t cilve kan qen t qllimshme. Ministria e Mjedisit, Pyjeve dhe Administrimit t

No Pic available
  • 2010-08-24

Mjedisi, Ministria, pasqyrë zjarreve në gjithë vendin

Ministria e Mjedisit, Pyjeve dhe Administrimit t Ujrave ka prezantuar dje nj pasqyr t situats s zjarreve n pyjet dhe kullotat shqiptare pikrisht prgjat tri ditve t fundit, nga 21-23 gusht. Sipas ministris s Mjedisit, zjarre jan vrejtur n disa qytete t vendit, si n Berat, Tropoj,

No Pic available
  • 2010-08-23

Zv/ministri Noka: Ja rrugët që do të mbarojnë më 2011

Ernest Noka, rrugët që u ndërtuan në 2010-n dhe përmirësuan turizmin Jan me dhjeta kilometra rrug t reja t shtruara gjat vitit 2010, q i kan dhn nj impuls t madh sezonit turistik t ksaj vere. N nj intervist dhn pr gazetn “standard”, zvendsministri i Punve Publi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama