Rezultate te kerkimit per termin: +Kosi

Total: 360
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.753Z

Rita Ora: Kosi grek, sekreti i bukurisë sime

Këngëtarja Rita Ora ka zbuluar në një intervistë për Glamour.it, se sekreti i vërtetë i bukurisë së saj është kosi grek. "Unë errësoj vetullat gjithë kohës dhe ndriçoj qepallat, por sekreti i vërtetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.609Z

Kosi ul rrezikun e prekjes nga diabeti i tipit 2

Transmetuar me 19122015 - 2101 PUBLICITET Shkencetaret nga Kembrixhi bene te ditur se sipas studimeve kosi mund te ule riskun e prekjes nga diabeti i tipit 2br br Artikulli i publikuar ne revisten Diabetologia tregon se sa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.734Z

Kokaina në salcë kosi, udhri u dha nga burgu

I gjithë mekanizmi për dërgesën e drogës në Greqi është drejtuar nga qelitë e paraburgimit TIRANË- Prokuroria e Krimeve të Rënda pas hetimeve dy mujore identifikon “porositësin” e drogës prej 4 kg hashash dhe 300 gram kokainë të kapur fund qershorin e këtij viti n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.815Z

Kosi mbron dhëmbët tek fëmijët

TIRANE-Fëmijët të cilët konsumojnë më shumë kos dhe produkte të tjera qumështit janë më të mbrojtur nga kariesi. Përfundimi vjen nga një studim japonez i realizuar kohë më parë, të cilët kishin studiuar li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.326Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.488Z

Kosi i pavaresise

ARTAN LAME - 100-vjetori erdhi e shkoi, festa mbaroi dhe tash na mbetet të shohim se çfarë mbijetoi prej saj aq sa të tejkalojë kujtimin e atyre pak ditëve të zhurmshme. Për fat të keq dhe për turpin e të gjithëve, këto ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.639Z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama