Rezultate te kerkimit per termin: +Kosi

Total: 360
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.734Z

Kokaina në salcë kosi, udhri u dha nga burgu

I gjithë mekanizmi për dërgesën e drogës në Greqi është drejtuar nga qelitë e paraburgimit TIRANË- Prokuroria e Krimeve të Rënda pas hetimeve dy mujore identifikon “porositësin” e drogës prej 4 kg hashash dhe 300 gram kokainë të kapur fund qershorin e këtij viti n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.815Z

Kosi mbron dhëmbët tek fëmijët

TIRANE-Fëmijët të cilët konsumojnë më shumë kos dhe produkte të tjera qumështit janë më të mbrojtur nga kariesi. Përfundimi vjen nga një studim japonez i realizuar kohë më parë, të cilët kishin studiuar li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.326Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.488Z

Kosi i pavaresise

ARTAN LAME - 100-vjetori erdhi e shkoi, festa mbaroi dhe tash na mbetet të shohim se çfarë mbijetoi prej saj aq sa të tejkalojë kujtimin e atyre pak ditëve të zhurmshme. Për fat të keq dhe për turpin e të gjithëve, këto ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.639Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.356Z

Arsyeja pse duhet ta konsumoni me shpesh kosin

Transmetuar me 05032016 - 0715 Kosi eshte celesi per te parandaluar rritjen e presionit te gjakut Konkluzionet ishin pjese e nje studimi te bere tek femrat per shkak se ato konsumojne me shume kos se meshkujt Studimi doli ne konluzio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.262Z

Nje kos ne dite largon depresionin

Transmetuar me 09082016 - 1903 Nje studim nga kerkuesit shkencore spanjolle ka treguar se te konsumosh cdo dite kos largon depresioninbr br Kjo gje vlen sidomos per femratbr br Ne studimin e publikuar ne Journal of Nutrition thuh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama