Rezultate te kerkimit per termin: +Kosova

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.222Z

Qe sot, Kosova!

Kosova do te mberrije sot, ne ora 15:00, ne fund te nje rrugetimi 96-vjecar. Qe neser, ajo do te jete ndare edhe de jure nga e shkuara e saj gjysme koloniale, ajo do te kete jo vetem kufijte, simbolet dhe kushtetuten e saj, por edhe nje te ardhme tjeter, nje te ardhme ndryshe, nje te ardhme qe e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.639Z

Kosova premton transparence

brbrGjate takimit permbylles me banoret e rruges Gramoz Pashko kandidati i opozites per Bashkine e Tiranes Halim Kosova i premtoi banoreve se pas 21 qershorit me te ne krye do filloje shnderrimi i qytetit Kosova i shpalosi banoreve disa nga planet per kryeqytetin Halim Kosova i premtoi banoreve se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.434Z

Kosova e Ulpianës

Shtëpia Botuese Saras promovoi dje librin Ia dolëm me autore moderatoren dhe publicisten Ulpiana Lamaj Shtëpia Botuese Saras promovoi dje në ambientet e hotel Sheraton, librin më të fundit, të publicistes dhe moderatores së njohur të Top Channel, Ulpiana Lamaj. Ia dolëm një përmble

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.778Z

Kosova ne stacionin multimodal

brbrKandidati demokrat per bashkine e kryeqytetit Halim Kosova e ka zhvendosur bashkebisedimin me qytetaret tek nje tjeter projekt tjeter i parealizuar i Lulzim Bashes stacioni multimodal projekt qe e djathta pretendon se eshte bllokuar nga qeveria Duke u nisur nga ky argument Kosova ka premtuar nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.659Z

Kosova hyn në Oskar

Filmi “Shok” u nominua bashkë me katër filma të tjerë për çmimin “Best Live Action Short Film” në edicionin e 88 të çmimeve “Oskar” Filmi “Shok”, me regji e skenar të Jamie Donoughue, dhe me një kast aktorësh nga Kosova, është i pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.881Z

Kosova, konkurruese

Llamkos Kosova është rikthyer furishëm në Superligë. Falë një sponsori të ri, klubi vushtrrias i ka rënë shqelm fukarallëkut, duke u shndërruar në një klub shumë serioz. Gjatë gjithë verës, bardhekaltrit kanë punuar dhe po vazhdojnë të punojnë rreth përgatitjes sa më të mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.067Z

Kosova,

Kryetari i Partise Levizja e Legalitetit, Ekrem Spahiu, deklaroi dje se Kosova eshte shkaku i ashpersimit te marredhenieve te Shqiperise me Serbine dhe se fundi Maqedonine. Duke iu referuar problemit te vizave, lindur mes pales shqiptare dhe asaj maqedonase, kreu i PLL-se theksoi se pavaresia e pash

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama