Rezultate te kerkimit per termin: +Kosovebr

Total: 143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.992Z

Thaci Serbia beri fashizem te paster ne Kosove

Transmetuar me 21082015 - 1745 Zevendeskryeministri dhe Ministri i Jashtem i Kosoves Hashim Thaci deklaron se Serbia ka bere gjenocid ne Kosovebr br Duke folur sot ne mbledhjen e Keshillit te Sigurimit te Kombeve te Bashkuara ku po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.714Z

Iken Lauka Hoxhaj pret ambasadorin e ri te Shqiperise ne Kosove

Transmetuar me 12032014 - 1440 Prishtine 12 mars 2014 NOAal- Ministri i Puneve te Jashtme i Kosoves Enver Hoxhaj priti ne takim lamtumires ambasadorin e deritanishem te Shqiperise ne Kosove Islam Laukabr br Gjate takimit Hoxhaj vleresoi larte kontributin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.141Z

Rrugekalimi drejt Kosoves bllokon makinen e mbushur me droge ne Morine FOTO

Kukes 27 korrik 2015 NOAal- Nje operacion i policise se Kukesit i koduar Rrugekalimi ka bere te mundur zbulimin dhe sekuestrimin e dhjete kilogrameve lende narkotike kanabis sativa e destinuar per ne Kosovebr br Gjate dites se djeshme ne piken e kalimit kufitar te Morines u vu ne pranga 51 vjecari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.575Z

Meta apel politikes kosovare

brbrKryeparlamentari Ilir Meta i ben apel klases politike kosovare te bashkepunoje per te shmangur emigracionin e shtetasve te saj drejt vendeve perendimore Mesazhin Meta e percolli ne Tirane gjate takimit me kreun e Aleances per Ardhmerine e Kosoves Ramush Haradinaj shte e rendesishme per ti dhene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.346Z

shte gjalle apo ka vdekur Interpol shpall te kerkuar Lavdrim Muhaxherin FOTO

Transmetuar me 07092014 - 1813 Fotoja qe shikoni eshte e djaloshit shqiptar nga Kosova Lavdrim Muhaxheri shte nje foto qe publikohet per here te pare dhe e shfaq krejt ndryshe te riun qe shkoi ne Siri ne perkrahje te forcave rebele islamikebr br Lavdrim Mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.608Z

Vuciq pretendon prani me te madhe te institucioneve te Serbise ne Kosove

Transmetuar me 14012015 - 2001 Kryeministri i Serbise Aleksandar Vuciq Prishtine 14 janar 2015 - Kryeministri i Serbise Aleksandar Vuciq i ka premtuar komunitetit serb ne Kosove perkushtimin e qeverise serbe duke nenvizuar domosdone e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.653Z

Filmi Shok nga Kosova kandidat per Oscar

Transmetuar me 14012016 - 2037 PUBLICITET Kosova pritet te paraqitet ne ceremonine e ndarjeve te cmimeve Oscar me filmin Shok ne kategorine e filmit te shkurterbr br Ky film nxjerr ne pah miqesine e dy djemve qe eshte testua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama