Rezultate te kerkimit per termin: +Kosovebr

Total: 143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.443Z

Ne 3 prill Vucic viziton Kosoven

Transmetuar me 30032016 - 1000 Prishtine 30 mars 2016 NOAal- Me 3 prill Kryeministri i Serbise Aleksander Vucic do te jete ne Kosovebr br Kreu i qeverise serbe do te takoje minatoret e Trepces ndersa ne vijim do te vizitoje Zubin P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.119Z

Pavaresia e Kosoves Vucic Ndoshta keto endrra realizohen

Transmetuar me 03042016 - 1422 Kryeministri i Serbise Aleksander Vucic ka perdorur ironi kur eshte pyetur nga gazetaret per njohjen e pavaresise se Kosovesbr br I pyetur se si do te reagonte sikur pas zgjedhjeve parlamentare ne Ser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.255Z

Kerkohej per vjedhje shqiptari nga Kosova ndalohet ne Morine

Kukes 19 shtator 2016 NOAal - Nje shqiptar nga Kosova i shpallur ne kerkim nderkombetar per akuzen e vjedhjes eshte ndaluar nga policia kufitare ne Morine Behet fjale per 41 vjecarin Driton Delijaj lindur dhe banues ne Kosovebr br Ndalimi i tij u be pasi eshte shpallur ne kerkim nderkombetar nga O

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.017Z

Peleshi- Petrovic Mbeshtetje marreveshjes Prishtine- Beograd

Transmetuar me 21042014 - 1411 Tirane 21 prill 2014 NOAal- Zevendeskryeministri Niko Peleshi priti ne takim Zevendeskryeministrin e Kosoves Slobodan Petrovic dhe nje delegacion deputetesh te Kuvendit te Kosoves perfaqesues te minoritetevebr br Gjate takimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.457Z

Dy zyrtare te Thacit lobojne ne SHBA kunder tribunalit te BE ndaj UK

Transmetuar me 09032014 - 1201 Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci Kosove 9 mars 2014 NOAal- Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci ka nisur ne Washington keshilltarin e tij Bekim ollaku dhe ministren e Integrimeve Vlora itraku raportojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.385Z

Kerkohej nga drejtesia zvicerane arrestohet ne Morine shqiptari nga Kosova

Kukes 31 korrik 2016 NOAal - Nje person i shpallur ne kerkim nderkombetar nga drejtesia zvicerane eshte arrestuar nga Policia Kufitare e Morines Arrestimi i tij u be ne hyrje te doganes ndersa ka si qellim ekstradiminbr br Ne pranga eshte vene Mentor Jusufi 38 vjec banues ne Prishtine Kosovebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.737Z

Kapet ne Morine i riu nga Kosova i shpallur ne kerkim nderkombetar

Kukes 13 nentor 2016 NOAal- Nje person i shpallur ne kerkim nderkombetar eshte arrestuar nga policia kufitare e Morinesbr br Gjate dites se djeshme u vu ne pranga Mustafa Kodra 27 vjec banues ne fshatin Leshan Kosovebr br Arrestimi i tij u be pasi gjate regjistrimit ne hyrje te stacionit Morine

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama