Rezultate te kerkimit per termin: +Kosovebr

Total: 143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.017Z

Peleshi- Petrovic Mbeshtetje marreveshjes Prishtine- Beograd

Transmetuar me 21042014 - 1411 Tirane 21 prill 2014 NOAal- Zevendeskryeministri Niko Peleshi priti ne takim Zevendeskryeministrin e Kosoves Slobodan Petrovic dhe nje delegacion deputetesh te Kuvendit te Kosoves perfaqesues te minoritetevebr br Gjate takimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.457Z

Dy zyrtare te Thacit lobojne ne SHBA kunder tribunalit te BE ndaj UK

Transmetuar me 09032014 - 1201 Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci Kosove 9 mars 2014 NOAal- Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci ka nisur ne Washington keshilltarin e tij Bekim ollaku dhe ministren e Integrimeve Vlora itraku raportojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.385Z

Kerkohej nga drejtesia zvicerane arrestohet ne Morine shqiptari nga Kosova

Kukes 31 korrik 2016 NOAal - Nje person i shpallur ne kerkim nderkombetar nga drejtesia zvicerane eshte arrestuar nga Policia Kufitare e Morines Arrestimi i tij u be ne hyrje te doganes ndersa ka si qellim ekstradiminbr br Ne pranga eshte vene Mentor Jusufi 38 vjec banues ne Prishtine Kosovebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.737Z

Kapet ne Morine i riu nga Kosova i shpallur ne kerkim nderkombetar

Kukes 13 nentor 2016 NOAal- Nje person i shpallur ne kerkim nderkombetar eshte arrestuar nga policia kufitare e Morinesbr br Gjate dites se djeshme u vu ne pranga Mustafa Kodra 27 vjec banues ne fshatin Leshan Kosovebr br Arrestimi i tij u be pasi gjate regjistrimit ne hyrje te stacionit Morine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.304Z

Meta ne Peje Nxisim pejanet te investojne ne Shqiperi ne bujqesi

Transmetuar me 23032016 - 1147 Peje 23 mars 2016 NOAal- Kryetari i Kuvendit Ilir Meta po zhvillon nje vizite ne komunen e Pejes ne Kosovebr br Ne kete vizite kryeparlamentari eshte takuar me kryetarin e kesaj komune Gazmend Muhaxheribr br Meta vleresoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.064Z

Sherbimet sekrete Ja ku ndodhet terroristi Lavdrim Muhaxheri

PUBLICITET Terroristi kosovar i ISIS Lavdrim Muhaxheri nuk ka hyre as ne Maqedoni dhe as ne Kosove Ai nuk ka levizur per asnje moment nga streha e tij brenda Shtetit Islamik ne territoret e pushtuara ne Siribr br Sherbimet inteligjente nga dy vendet hedhin poshte zerat e para d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.098Z

Serish largim nga kombetarja shqiptare sulmuesi i bashkohet Kosoves

Nje tjeter futbollist ka Zgjedhur te largohet nga radhet e kombetares shqiptare per tiu bashkuar asaj te Kosoves Kete here behet fjale per Besart Berishenbr br Sulmuesi qe luan ne Australi ka vendosur te behet pjese e ekipit te Kosoves ne eliminatoret e ardhshme te kampionatit Boterorbr br Lajmi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama