Rezultate te kerkimit per termin: +Kosovebr

Total: 143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.098Z

Serish largim nga kombetarja shqiptare sulmuesi i bashkohet Kosoves

Nje tjeter futbollist ka Zgjedhur te largohet nga radhet e kombetares shqiptare per tiu bashkuar asaj te Kosoves Kete here behet fjale per Besart Berishenbr br Sulmuesi qe luan ne Australi ka vendosur te behet pjese e ekipit te Kosoves ne eliminatoret e ardhshme te kampionatit Boterorbr br Lajmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.931Z

Aksident ne Fabriken e imentos ne Fushe Kruje nje person ne gjendje te rende

Foto arkiv PUBLICITET Kruje 9 shtator 2015 NOAal- Nje 55-vjecar i cili punonte ne Fabriken e imentos ne Fushe Kruje ndodhet ne gjendje kritike si pasoje e aksidentimit ne punebr br Gjate dites se djeshme 27 vjecari BH ne ambientet e fabrikes ne Fushe-Kruje duke drejtuar m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.354Z

Arrihet marreveshja per telekomunikacionin Kosove-Serbi Austria aplikon per kodin telefonik

Transmetuar me 25082015 - 1639 PUBLICITET Kosove 25 gusht 2015 NOAal-  Anetari i delegacionit te Serbise Dragan Vladisavljevic ka thene se eshte arritur marreveshja per telekomunikacionin Sipas tij Austria do te aplikoje pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.567Z

Ne kerkim nderkombetar kapen ne Morine dy vellezer

Kukes 9 prill 2016 NOAal- Dy persona te shpallur ne kerkim nderkombetar jane kapur nga Policia Kufitare e Morinesbr br Gjate dites se djeshme ne hyrje per ne Shqiperi u be kapja dhe arrestimi provizor dy vellezerve te shpallur ne kerkim nga Interpol Maqedoniabr br Te ndaluarit jane Ismail Bardhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.171Z

Bushati takon Shpend Ahmetin Projekte te perbashketa ne dobi te qytetareve

Transmetuar me 10102014 - 1312 Ditmir Bushati Shpend Ahmeti PUBLICITET Tirane 10 tetor 2014 NOAal- Ministri i Puneve te Jashtme Ditmir Bushati priti ne nje takim Kryetarin e Komunes se Prishtines Shpend Ahmeti i cili po zhvillon nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.175Z

Bushati takon Ahmetin Projekte te perbashketa ne dobi te qytetareve

Transmetuar me 10102014 - 1312 Ditmir Bushati Shpend Ahmeti Tirane 10 tetor 2014 NOAal- Ministri i Puneve te Jashtme Ditmir Bushati priti ne nje takim Kryetarin e Komunes se Prishtines Shpend Ahmeti i cili po zhvillon nje vizite ne Ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.524Z

Mustafa e nis me ambasadoren e SHBA punen si kryeminister FOTO

Transmetuar me 12122014 - 1951 Kryeministri i Kosoves Isa Mustafa dhe ambasadorja e Shteteve te Bashkuara te Amerikes ne Republiken e Kosoves Tracey Ann Jacobson kane zhvilluar takimin e pare pas zgjedhjes se Isa Mustafes ne postin e kryeministrit te Kosove

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama