Rezultate te kerkimit per termin: +Kosovebr

Total: 143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.575Z

Meta apel politikes kosovare

brbrKryeparlamentari Ilir Meta i ben apel klases politike kosovare te bashkepunoje per te shmangur emigracionin e shtetasve te saj drejt vendeve perendimore Mesazhin Meta e percolli ne Tirane gjate takimit me kreun e Aleances per Ardhmerine e Kosoves Ramush Haradinaj shte e rendesishme per ti dhene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.346Z

shte gjalle apo ka vdekur Interpol shpall te kerkuar Lavdrim Muhaxherin FOTO

Transmetuar me 07092014 - 1813 Fotoja qe shikoni eshte e djaloshit shqiptar nga Kosova Lavdrim Muhaxheri shte nje foto qe publikohet per here te pare dhe e shfaq krejt ndryshe te riun qe shkoi ne Siri ne perkrahje te forcave rebele islamikebr br Lavdrim Mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.608Z

Vuciq pretendon prani me te madhe te institucioneve te Serbise ne Kosove

Transmetuar me 14012015 - 2001 Kryeministri i Serbise Aleksandar Vuciq Prishtine 14 janar 2015 - Kryeministri i Serbise Aleksandar Vuciq i ka premtuar komunitetit serb ne Kosove perkushtimin e qeverise serbe duke nenvizuar domosdone e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.653Z

Filmi Shok nga Kosova kandidat per Oscar

Transmetuar me 14012016 - 2037 PUBLICITET Kosova pritet te paraqitet ne ceremonine e ndarjeve te cmimeve Oscar me filmin Shok ne kategorine e filmit te shkurterbr br Ky film nxjerr ne pah miqesine e dy djemve qe eshte testua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.098Z

Tirane ekstradohet nga Zvicra shqiptari i kerkuar per vjedhje

foto ilustruese PUBLICITET Tirane 28 Prill 2014 NOAal- Ekstradohet nga Zvicra per llogari te policise shqiptare shtetasi Muslim Mehmetaj 39 vjec nga Peja Kosovebr br Policia informon se ky shtetas ishte i kerkuar per vjedhje me armebr br Myslim Mehmetaj akuzohet per vjedhjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.164Z

Tirana con trenin serb ne NATO

brbrMinistri i Jashtem Ditmir Bushati ka deklaruar se Shqiperia e ka ngritur edhe ne NATO ceshtjen e provokimit serb me trenin pak dite me pare Deklarata u be gjate nje replike me deputetin e partise Libra Ben Blushi i cili gjate seances plenare kritikoi qendrimin e Tiranes zyrtare ndaj zhvillimeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.127Z

Luan Krasniqi mund boksierin Danny Williams VIDEO

Ne ndeshjen e fundit te karrieres boksieri shqiptar Luan Krasniqi mundi me Knock Out boksierin Danny Williams Ai e fitoi takimin ne raundin e katertbr br Boksieri nga Juniku u ngjit ne ring per nje ndeshje bamiresie per Charity Fight 2015 dhe parate e takimit do te shkojne per fshatin SOS ne Kosov

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama