Rezultate te kerkimit per termin: +Kosovebr

Total: 143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.164Z

Tirana con trenin serb ne NATO

brbrMinistri i Jashtem Ditmir Bushati ka deklaruar se Shqiperia e ka ngritur edhe ne NATO ceshtjen e provokimit serb me trenin pak dite me pare Deklarata u be gjate nje replike me deputetin e partise Libra Ben Blushi i cili gjate seances plenare kritikoi qendrimin e Tiranes zyrtare ndaj zhvillimeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.127Z

Luan Krasniqi mund boksierin Danny Williams VIDEO

Ne ndeshjen e fundit te karrieres boksieri shqiptar Luan Krasniqi mundi me Knock Out boksierin Danny Williams Ai e fitoi takimin ne raundin e katertbr br Boksieri nga Juniku u ngjit ne ring per nje ndeshje bamiresie per Charity Fight 2015 dhe parate e takimit do te shkojne per fshatin SOS ne Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.061Z

Avdiaj ndodhet ne atdhe ja sa bukur e hedh vallen popullore VIDEO

Talenti shqiptar i rritur ne akademite gjermane Donis Avdijaj pas demtimit po shijon pushimin e tij ne Kosovebr br Sulmuesi i klubit te njohur gjerman Schalke 04 duket se i ka perqafuar mire traditat e te pareve pasi sic shihet ne video ai duket se eshte mjaft i zoti edhe ne vallet popullore tradi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.443Z

Ne 3 prill Vucic viziton Kosoven

Transmetuar me 30032016 - 1000 Prishtine 30 mars 2016 NOAal- Me 3 prill Kryeministri i Serbise Aleksander Vucic do te jete ne Kosovebr br Kreu i qeverise serbe do te takoje minatoret e Trepces ndersa ne vijim do te vizitoje Zubin P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.119Z

Pavaresia e Kosoves Vucic Ndoshta keto endrra realizohen

Transmetuar me 03042016 - 1422 Kryeministri i Serbise Aleksander Vucic ka perdorur ironi kur eshte pyetur nga gazetaret per njohjen e pavaresise se Kosovesbr br I pyetur se si do te reagonte sikur pas zgjedhjeve parlamentare ne Ser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.255Z

Kerkohej per vjedhje shqiptari nga Kosova ndalohet ne Morine

Kukes 19 shtator 2016 NOAal - Nje shqiptar nga Kosova i shpallur ne kerkim nderkombetar per akuzen e vjedhjes eshte ndaluar nga policia kufitare ne Morine Behet fjale per 41 vjecarin Driton Delijaj lindur dhe banues ne Kosovebr br Ndalimi i tij u be pasi eshte shpallur ne kerkim nderkombetar nga O

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.017Z

Peleshi- Petrovic Mbeshtetje marreveshjes Prishtine- Beograd

Transmetuar me 21042014 - 1411 Tirane 21 prill 2014 NOAal- Zevendeskryeministri Niko Peleshi priti ne takim Zevendeskryeministrin e Kosoves Slobodan Petrovic dhe nje delegacion deputetesh te Kuvendit te Kosoves perfaqesues te minoritetevebr br Gjate takimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama