Rezultate te kerkimit per termin: +Krishtlindjeve

Total: 3362
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.414Z

Disa këshilla për ata që kanë vendosur të martohen për Krishtlindje

Nëse keni vendosur të thoni po në festat e Krishtlindjeve duhet të keni përcaktuar tashmë gjithçka: riparimet përfundimtare të fustanit së bashku me rrobaqepësen, thirrjet më të fundit telefonike menaxherëve të vendndodhjes dhe hotelerisë, një bisedë të fundit me luleshitësin tua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.140Z

Klinsman: “Bajerni? Çfarë nderi!”

Munih (Gjermani) - Jurgen Klinsman do të drejtojë deri në vitin 2010 Bajernin e Munihut. I prezantuar në shtypin gjerman, tekniku rrëfeu edhe si u arrit kontrata me klubin: "Nuk është suprizë fakti që ata më kërkuan pikërisht mua, për mëtë tepër në këto vitet e fundit shumë klube

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.761Z

Presidenti Tadiç, vizitë në Kosovë më 7 janar

Presidenti i Serbisë, Boris Tadic, do të qëndrojë për një vizitë në Kosovë më 7 janar, me rastin e krishtlindjeve ortodokse. Qeveria në Prishtinë e cila e ka marrë kërkesën për këtë vizitë nga zyra e përfaqësuesit të posaçëm të Bashkimit Evropian, tha se i ka lejuar presiden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.736Z

Krishtlindjet, Prishtina festoi ne Kishen e Shen Ndout

Ne Prishtine nata e Krishtlindjeve eshte festuar ne kishen katolike te Shen Ndout, ku eshte mbajtur nje meshe e shenjte. Ne fjalen e tij ipeshkvi i Kosoves, imzot Dode Gjergji u shpreh se, Kosova i dergon botes mesazhin e paqes, lirise dhe mirekuptimit. Pervec besimtareve katolike ne mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.775Z

Mesazhi i Obames per Krishtlindjet VIDEO

pPresidenti i SHBA-ve Barack Obama ka inkurajuar amerikanet qe tu vijne ne ndihme njerezve ne nevoje me rastin e Krishtlindjevep pNe adresimin e perjavshem Obama shprehet se kjo feste duhet shfrytezuar per te qene prinder miq fqinje dhe qytetare me te mirep pCifti presidencial ka regjistruar mesaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.786Z

Adriano e Ronaldo feste me birra dhe femra

Ndersa Interi dhe Milani luanin derbin e Milanos, Adriano dhe Ronaldo festonin ne Rio De Zhaneiro, nen shoqerine e birrave dhe femrave bukuroshe. Te dy lojtaret braziliane ka festuar perpara kohe festen e Krishtlindjeve. Por festa per brazilianin e Milanit eshte kthyer ne nje tragjedi, pasi kusherir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.283Z

Kreret e shtetit urime per Krishtlindje

Sic eshte kthyer ne tradite, kreret e shtetit dhe drejtues te partive politike ne kete dite vizitojne katedralet katolike dhe ortodokse, ku urojne besimtaret per festen e Krishtlindjeve. Edhe krerët më të lartë të shtetit dhe politikanë nga të tëra kahet politike, kanë bërë sot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama