Rezultate te kerkimit per termin: +Kritika

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.216Z

Lehman, rekord dhe kritika

Edhe pse mban nje rekord prej 531 minutash pa pësuar gol, Jens Lehman nuk i shpëton dot kritikave dhe diskutimeve. Portieri i kthyer tani në një zevendësues te Arsenali e ruajti të paprekur portën në fitoren 3-0 të Gjermanisë duke e përmirësuar edhe rekordin e tij edhe me disa minuta të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.268Z

Edhe LSI kritika për taksën e biznesit të vogël

Nuk është vetëm Fondi Monetar Ndërkombëtar që ka kritika për heqjen e taksave për biznesin e vogël nga ana e qeverisë. Duket se për këtë veprim ka kritika edhe vetë brenda mazhorancës. Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, ka shprehur kundërshti për vendimin e kryeministrit Rama,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Irani, kritika Kanadasë pas mbylljes së ambasadës

Gazeta ShqipIrani ka lëshuar kritika të ashpra ndaj Kanadasë pas vendimit të kësaj të fundit për ndërprerjen e marrëdhënieve diplomatike me të, duke mbyllur ambasadën e saj në Teheran. Kanadaja tha se ky veprim është ndërmarrë për të protestuar kundër asaj që ky vend e sheh si n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.067Z

Mediat maqedonase kritika ndaj Haxhinastos

SHKUP- Mediat maqedonase kanë komentuar vizitën e ministrit të jashtëm shqiptar Edmond Haxhinasto, duke shprehur kritika ndaj qëndrimeve të tij lidhur me zhvillimet dhe incidentet e fundit në Maqedoni. Gazeta më e madhe “Dnevnik” shkruan sot se Tirana zyrtare përmes ministrit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.876Z

Dade e Bumçi kritika Ditmir Bushatit

Tiranë - Deputetët e komisionit të Jashtëm adresuan kritika ndaj ministrit Ditmir Bushati, në lidhje me pjesëmarrjen në OSBE. Shqipëria ka refuzuar drejtimin e një komiteti në organizatën në fjalë, dhe kjo shkaktoi kritika nga deputetët e majtë dhe të djathtë të komisionit. Aktual

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.257Z

Kritika midis teatrit dhe publikut

Kur spektatori përton të vijë në teatër dhe parapëlqen të pijë një gotë birrë diku apo të vrasë kohën dhe boshin e logove të kafeve pafund, e ç'peshë mund të ketë kritika? Në këtë pasqyrë kritiku duhet të dallojë ç'është vlerë dhe ç'është spekulacion, se në një thes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.350Z

Mediu, kritika Kuvendit

Ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu, ka lëshuar kritika ndaj Kuvendit lidhur me dokumentet e miratuara në emër të anëtarësimit në NATO. Duke përshëndetur paktin kombëtar të propozuar nga socialistët, Mediu u shpreh se Kuvendi duhet të analizojë më në thellësi vendimet dhe jo të për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama