Rezultate te kerkimit per termin: +Kritika

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.920Z

Scarlett Johansson ne TFF

Scarlett Johansson ishte e pranishme të martën në Festivalin e Filmit të Torontos, në premierën e filmit ‘Don Jon’. Në këtë komedi aktorja e famshme interpreton së bashku me Joseph Gordon Levitt, i cili është njëk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.347Z

Kapiteni Lorik Cana ne qender te kritikave

Lorik Cana është vendosur nën kritika nga media dhe nga tifozë pas dy humbjeve të Shqipërisë në eleminatoret e botërorit, ndaj Sllovenisë dhe Islandës. Kapiteni kuqezi akuzohet se ka thyer rregullat në kombëtare pas ndeshjes me Slloven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.070Z

Kim tregon rezultatet e "punës"

Ka bërë rregullisht stërvitje që pas lindjes së vajzës në muajin qershor dhe Kim Kardashian është gjithmonë e gatshme të tregojë rezultatet e punës. 33-vjeçarja ka postuar në Instagram dy fotografi së bashku me një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.092Z

‘Bajroni’ në Australi

Dokumentari “The scandalous adventures of Lord Byron" (Aventurat Skandaloze të Lord Bajronit), ka arritur tashmë edhe në Australi. I prodhuar nga televizioni anglez Channel 4, me pjesëmarrje të aktorit të njohur Rupert Everett. Dokumentari po shfaqet tash dy javë në Australi, me rastin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.251Z

Greqia emëron konsullin e ri në Korçë

Konsullata e Greqisë në Gjirokastër Greqia ka emëruar një konsull të ri për Konsullatën e saj në Korçë. Jani Pedhiosis do të  zëvendësojë Theodhoros Ikonomu, i cili mori kritika të ashpra për deklaratat e tij mbi deklarimin e kombësisë. Pedhiosis ka shërbyer më parë si sekreta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.352Z

Sarah Jessica Parker zhgënjen

 Sarah Jessica Parker e cila vlerësohej si një ikonë mode, falë rolit të saj te seriali “Sex And The City”, duket se ka humbur shumë pikë nga fama e saj. Parker duket se ka rrëshqitur disi nga modeli që kishte krijuar, ndërsa u para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.638Z

Unë jam gegë, libri i Mustafa Nanos promovohet në Elbasan

Gazetari dhe publicisti i njohur, Mustafa Nano, ka promovuar ne qytetin e Elbasanit librin e tij me titull Une jam gegë. Ne ceremonine e organizuar ne biblikoteken Qemal Baholli, ky botim eshte vleresuar jo vetem nga intelektuale dhe gjuhetare, por edhe kritika. Sipas Nanos ky botim eshte fokusuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama