Rezultate te kerkimit per termin: +Kroaci

Total: 6549
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.857Z

Seri tërmetesh në Kroaci

Nga Express më 25 mars 2011 në ora 15:22 Një seri tërmetesh të dobëta u regjistruan të enjten dhe të premten në Kroaci, njoftoi Shërbimi Sizmik i Kroacisë. Tërmeti i parë i së premtes ndodhi rreth 15 kilometra në veri të Novi Vinodolski, pak para orës 4 të mëngjesit, dhe kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.164Z

Ashton ne Bosnje dhe Kroaci

Ashton ne Bosnje dhe Kroaci E enjte 18 Prill 2013 0914 Ashton ne Bosnje dhe KroaciShefja e politikes se jashtme te Bashkimit Evropian Catherine Ashton do te qendroje sot ne Bosnje dhe Hercegovine ku do te takohet me anetaret e presidences trepaleshe te ketij vendi dhe zyrtare te tjere Ash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.792Z

Topi ne Kroaci, takim me Mesic

Presidenti Bamir Topi, do te nise sot nje vizite zyrtare ne Kroaci. I shoqeruar dhe nga Zonja e Pare, Teuta Topi, kreu i shtetit, do te zhvilloje nje vizite tre ditore ne Kroaci me ftese se homologut te tij Kroat, Stjepan Mesic. Gjate qendrimit ne Kroaci, Presidenti Topi do te zhvilloje bisedime me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.170Z

Rama pas vizites ne Kroaci

Rama pas vizites ne Kroaci E shtune 19 Janar 2013 1510 p styletext-align justify Rama pas vizites ne KroaciKreu i partise Socialiste ishte per nje vizite ne Kroaci ku sic njofton permes rrjetit social twitter vijoi rrugen e detajimit te programit me vendosjen e bashkepunimit me Institutin e Fina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.836Z

Kroaci, sot zgjedhjet presidenciale

ZAGREB- Në Kroaci po zhvillohen zgjedhjet presidenciale ku ne gare jane gjithsej 12 kandidatë. Anketat e opinionit tregojnë se do të ketë një raund të dytë votimesh më 10 janar për të caktuar fituesin. Sipas të njëjtave burime, Ivo Josipoviç, nga opozita socialdemokrate e ka siguruar v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.012Z

Kroaci ekspozite me veze Pashke

0 p styletext-align justifyDisa artiste kroate kane hapur nje ekspozite te vecante ne vigjilje te festes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.738Z

Presidenti Topi niset nesër në Kroaci, takon Mesic

Gjatë qëndrimit në Kroaci, Presidenti i Republikës do të pritet dhe do të zhvillojë bisedime me autoritetet më të larta kroate.Topi do të zhvillojnë një takim dhe me komunitetin shqiptar që punon dhe jeton në Kroaci. TIRANE-  Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama